EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Serie A: AC Milan-Frosinone Calcio już od 479 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Ekipa Rossonerich nie może być jeszcze pewna gry w przyszłorocznej edycji Champions League. Co prawda podopieczni Gennaro Gattuso zajmują aktualnie 4 miejsce w tabeli Serie A, aczkolwiek przewaga nad goniącym ich peletonem nie jest wystarczająca, aby móc sobie lekceważyć rywali. W takim przypadku komplet punktów z przedostatnim Frosinone Calcio jest obowiązkiem. Mecz odbędzie się 19 maja o godzinie 18.00 na stadionie San Siro w Mediolanie. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy już od 479 zł!

Przelot

Proponujemy wylot z Warszawy w dniu meczu - 19 maja za 104 zł* (cena regularna 151 zł) REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Powrót

Oferujemy bezpośrednie połączenia z Mediolanu. Za powrót do Warszawy Modlin zapłacimy 123 zł REZERWUJ====>, Wrocławia 202 zł REZERWUJ====> oraz Warszawy 215 zł* (cena regularna 258 zł) REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Transfer lotniskowy

Transport z lotniska do centrum miasta zapewni nam firma Terravison. Cena przejazdu w obie strony wynosi 12 EUR (ok. 52 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Doradzamy skorzystanie z rynku wtórnego. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 23,75 EUR (ok. 102 zł) REZERWUJ====>.

   

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Polecamy Hotel Edy. Koszt noclegu dla jednej i dwóch osób wynosi kolejno 203 zł* oraz 255 zł* (127,5 zł os./noc).

Godnym uwagi obiektem jest również Idea Hotel Milano San Siro. Za jednodniowy pobyt w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem zapłacimy 196 zł (98 zł os./noc).

*Cena podana wraz z podatkiem miejskim

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie. REZERWUJ====>

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

AC Milan podejmie Frosinone Calcio 19 maja o godzinie 18.00 na stadionie San Siro w Mediolanie.

Znalezione obrazy dla zapytania san siro

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !