EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Preseason: Manchester United-Kristiansund BK od 654 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Wakacyjna przerwa oraz przedsezonowe przygotowania ekip do nowego sezonu ligowego to znakomita szansa, by obejrzeć swych idoli w różnych zakątkach świata, na dodatek często za niewielkie pieniądze. Jedną z możliwości na wakacyjny wyjazd jest towarzyski mecz jaki Manchester United zagra w norweskim Oslo przeciwko Kristiansund BK. Mecz zaplanowano na 30.07, godzinę 19:00. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy od 654 zł.

Przelot

Wylot do stolicy Norwegii proponujemy dzień przed spotkaniem 29.07, bezpośrednimi połączeniami do portu Oslo Torp dostaniemy się wówczas z Poznania za 56 zł* (cena regularna 99 zł) REZERWUJ====>, z Gdańska za 66 zł* (cena regularna 109 zł) REZERWUJ====> oraz z portu Warszawa Modlin za 81 zł REZERWUJ====>

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji- napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Bilet na mecz

Wejściówki na spotkanie dostępne są za pośrednictwem norweskiej wersji serwisu Ticketmaster. Do zakupu niezbędna jest darmowa rejestracja. Za najtańsze wejściówki przesłane drogą mailową zapłacimy od 675 NOK (ok. 297 zł) REZERWUJ====>

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Powrót

Powrót do kraju proponujemy dzień po rywalizacji 31.07, wówczas również do wyboru mamy kilka opcji bezpośrednich połączeń z Oslo do polskich miast. Najtańsze propozycje to przelot  do Warszawy (cena regularna 44 zł) REZERWUJ====> oraz do Lublina (cena regularna 71 zł) REZERWUJ====> wszystkie w cenie 39 zł* dla posiadaczy konta Wizz Discount Club.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji- napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Nocleg

Tradycyjnie do naszej oferty dorzucamy dwie propozycje noclegowe na dwie noce, dla dwóch osób.  Proponujemy pobyt w Central City Hostel za 521 zł (131 zł/os/noc) bądź w nieco droższym Anker Hostel za 766 zł (192 zł/os/noc).

Zachęcamy do skorzystania z naszego linku polecającego dzięki, któremu przy rezerwacji noclegu możemy zyskać 50 zł zniżki.

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie. REZERWUJ====>

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne,  wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie

Mecz odbędzie się 30 lipca o 19:00 na Ullevaal Stadion w Oslo.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !