EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Premier League: West Ham United-Chelsea FC już od 1058 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Przed klubem Łukasza Fabiańskiego czeka kolejne ciężkie zadanie. Po porażce w derbach z Arsenalem na Stadion Olimpijski w Londynie przejedzie kolejny lokalny rywal – Chelsea. Młoty co prawda wydostały się ze strefy spadkowej, jednak ich pozostanie w Premier League nie jest jeszcze pewne. Czy gospodarze podołają zadaniu i zgarną jakąkolwiek zdobycz punktową w starciu z podopiecznymi Franka Lamparda ? Pierwszy gwizdek rozlegnie się 5 kwietnia o godzinie 14.00 czasu lokalnego. Za przelot, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 1058 zł!

Przelot/Powrót

Proponujemy dwudniową wycieczkę w dniach 4-6 kwietnia. Za lot w obie strony do Londynu zapłacimy 212 zł* (cena regularna 348 zł) z Warszawy REZERWUJ====>, 279 zł z Warszawy Modlin REZERWUJ====>, 303 zł* (cena regularna 323 zł) z Gdańska REZERWUJ====>, 304 zł ze Szczecina REZERWUJ====>, 306 zł* (cena regularna 327 zł) z Krakowa REZERWUJ====>, 318 zł z Katowic REZERWUJ====> oraz 342 zł* (cena regularna 428 zł) z Poznania REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Transfer lotniskowy

Trasę na linii lotnisko-centrum-lotnisko zapewni nam firma przewozowa National Express. Koszt przejazdu w oba kierunki ze Stansted oraz Luton wynosi 16 GBP* (ok. 79 zł) REZERWUJ====> i REZERWUJ====>.

*w cenę wliczono opłatę rezerwacyjną

Bilet na mecz

Z powodu klasy rywala wejściówki dostępne są za pośrednictwem rynku wtórnego. Ceny jednostkowe rozpoczynają się od 85 GBP (ok. 418 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Oferujemy dwudniowy pobyt w ibis London Canning Town, który oferuje nocleg w cenie 890 zł za jedną oraz 796 zł za dwie osoby (199 zł os./noc).

Innym wyborem może być The Westbridge Hotel, gdzie za nocleg w pokoju jedno i dwuosobowym zapłacimy kolejno 945 oraz 698 zł (174,50 zł os./noc).

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

The Blues sprawdzi formę naszego reprezentanta 5 kwietnia o godzinie 14.00 czasu lokalnego na Stadionie Olimpijskim w Londynie.

Znalezione obrazy dla zapytania lukasz fabianski west ham

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !