EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Premier League: Tottenham Hotspur-West Ham United już od 730 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Znakomita wygrana z Manchesterem City była dla Spurs z jednej strony sukcesem, a z drugiej zapowiedzią słabszej formy. Od 16 lutego Koguty nie wygrały bowiem żadnego meczu, bez względu na rozgrywki. Efektem tego było również odpadnięcie z Pucharu Anglii. Bez zmian pozostał więc termin ligowej rywalizacji z West Hamem. Młoty z ostatnich dziesięciu ligowych starć wygrały zaledwie dwa, więc grunt pod nogami niebezpiecznie się osuwa w stronę strefy spadkowej. Mecz Tottenham-West Ham zaplanowano na 20.03, godzinę 20:00 czasu lokalnego. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy już od 730 zł.

Przelot/powrót

Proponujemy loty w obie strony dotyczące portu Londyn Luton w dniach 20-21.03. Istnieje możliwość podróży z Wrocławia za 162 zł* (cena regularna 249 zł) REZERWUJ====> oraz Katowic za 362 zł* (cena regularna 458 zł) REZERWUJ====>

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji- napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Transfery lotniskowe

Dojazd z/do lotniska oferuje kilku krajowych przewoźników autobusowych, m.in. National Express i Easybus. Rezerwacja biletów dostępna jest online. Za transport w obie strony zapłacimy już od 6£ (ok. 30 zł).

Bilet na mecz

Wejściówki na to spotkanie dostępne są obecnie za pośrednictwem rynku wtórnego. Za najtańsze z nich zapłacimy wraz ze wszystkim opłatami od 87 GBP (ok. 446 zł) REZERWUJ====>

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Na jedną dobę w okolicach stadionu Spurs możemy zatrzymać się w przystępnych cenach m.in. w Haringey Victorian House za 208 zł (104 zł/os/doba) oraz w Pembury Hotel za 317 zł (159 zł/os/doba).

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz rozpocznie się 20 marca o godzinie 20:00 czasu lokalnego na Tottenham Hotspur Stadium w Londynie.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !