EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Premier League: Tottenham Hotspur-Crystal Palace już od 882 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Przed Wami oferta na mecz drużyn, które po trzech rozegranych kolejkach mają tyle samo punktów. Nie da się ukryć, że zdobyte przez Koguty cztery oczka nie przynoszą dumy podopiecznym Mauricio Pochettino. Z drugiej strony The Eagles po wygranej na Old Trafford dosłownie będą latać po boisku, aby sprawić kolejną niespodziankę. Mecz odbędzie się 14 września o godzinie 15.00 czasu lokalnego na Tottenham Hotspur Stadium. Za przelot, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 882 zł

Przelot/Powrót

Wyprawę do Londynu planujemy w dniach 14-15 września. Za bezpośrednie połączenie wraz z powrotem zapłacimy 223 zł* z Gdańska (cena regularna 308 zł) REZERWUJ====>, 282 zł* z Krakowa (cena regularna 418 zł) REZERWUJ====> oraz Katowic za 362 zł* (cena regularna 418 zł) REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Transfer lotniskowy

Do centrum Londynu dojedziemy autobusami linii National Express. Dojazd z lotniska i z powrotem kosztuje od 17 GBP (ok. 84 zł) REZERWUJ====>, natomiast za przejazd do portu lotniczego Londyn Gatwick zapłacimy od 6 GBP (ok. 30 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Wejściówki nabędziemy za pośrednictwem rynku wtórnego. Ceny biletów rozpoczynają się od 95 GBP (ok. 467 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Proponujemy nocleg w dniach 14-15 września w oddalonym o 400 metrów od lotniska w Luton ibis London Luton Airport. Koszt pobytu dla jednej/dwóch osób wynosi 262/223 zł (111,5 zł os./noc).

Alternatywą może być zlokalizowany w centrum Londynu Princes Gardens. Za jednodniowy nocleg w pokoju dwuosobowym zapłacimy 489 zł (244,5 zł os./noc).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Znalezione obrazy dla zapytania tottenham hotspur stadium

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !