EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Premier League: Newcastle United FC-Cardiff City FC już od 838 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Tym razem mamy przyjemność zaprosić Was na St James’s Park na spotkanie drużyn z dolnej połowy tabeli. 19 stycznia o godzinie 15.00 czasu lokalnego 14 drużyna Premier League – Newcastle United podejmie plasującą się na 16 lokacie Cardiff City FC. Jak widać oba zespoły niemal sąsiadują ze sobą w tabeli i bezpośrednie starcie może przynieść wiele korzyści zwycięskiej ekipie. Czy tym razem Sroki ustrzelą Walijczyków ? Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy już od 838 zł!

Przelot

Do Wielkiej Brytanii zalecamy polecieć dzień przed meczem – 18 stycznia. Do lotniska Leeds Bradford dolecimy z Wrocławia za 67 zł REZERWUJ====> i Gdańska za 106 zł REZERWUJ====>.

Lot powrotny planujemy na 20 stycznia z portu lotniczego w Leeds, z którego wrócimy do Gdańska za 74 zł REZERWUJ====>, Krakowa za 98 zł REZERWUJ====> i Warszawy Modlin za 106 zł REZERWUJ====>.

Transfer lotniskowy 

Megabus w swych liniach oferuje dogodny dojazd z Leeds do Newcastle. Cena pojedynczego biletu wynosi od 4,11 GBP (ok. 20 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Wejściówki na to spotkanie nabędziemy poprzez rynek wtórny. Najtańszy bilet wraz z opłatą rezerwacyjną kosztuje 95 EUR (ok. 408 zł) REZERWUJ====>.

     

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Najdogodniejszym miejscem noclegowym dla dwóch osób będzie oddalony o 1,2 km od lotniska Leeds Bradford The White Swan Hotel. Koszt pobytu w dniach 18-20 stycznia wynosi 672 zł (168 zł os./noc).

Dla kibiców chcących nocować blisko stadionu St James’s Park polecamy Royal Hotel. Za nocleg w pokoju jednoosobowym zapłacimy 400 zł, natomiast za dwuosobowy 538 zł (134,5 zł os./noc).

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie

Spotkanie Newcastle United FC – Cardiff City FC zostanie rozegrane 19 stycznia o godzinie 15.00 czasu lokalnego na St James’s Park w Newcastle.

Podobny obraz

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !