EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Premier League: Manchester United FC-Tottenham Hotspur FC już od 861 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Oba zespoły delikatnie mówiąc, nie są w najlepszej formie na początku rozgrywek. Po ośmiu kolejkach od ekip z Manchesteru i Londynu więcej punktów zebrały takie zespoły jak chociażby Burnley, czy Crystal Palace. Jednak najgorszą rzeczą w przypadku obu ekip wydaje się być brak pomysłu na grę. Gospodarze zgubili gdzieś swój styl gry z poprzedniego sezonu, z kolei goście od dłuższego czasu tego stylu po prostu nie mają. Pocieszeniem dla fanów Kogutów i Czerwonych Diabłów jest to, że sezon dopiero się zaczął a w futbolu twierdzenie, że nie ważne jak się zaczyna tylko jak się kończy ma jak najbardziej rację bytu. Czy obie drużyny będą w stanie stworzyć widowisko na miarę hitu Premier League?  Starcie zespołów aspirujących do TOP4 odbędzie się w środę 4 grudnia o godzinie 19.30 czasu lokalnego na stadionie Old Trafford. Za przelot, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 861 zł!

Przelot

W dniu meczu startujemy z Rzeszowa do Manchesteru za 103 zł REZERWUJ====>.

Wracamy dzień po meczu z Manchesteru do Katowic 103 zł REZERWUJ====> albo z Liverpoolu do Poznania za 103 zł REZERWUJ====> lub Szczecina za 103 zł REZERWUJ====>.

Transfer lotniskowy

Przejazd z lotniska w Manchesterze do centrum i z powrotem zapewni nam przewoźnik National Express, a ceny podróży w jedną stronę rozpoczynają się od 4 GBP (ok. 20 zł) REZERWUJ====> . Z Liverpoolu do Manchesteru również dotrzemy tym przewoźnikiem od 1.80 GBP (ok. 9 zł) REZERWUJ====>, a z centrum miasta Beatlesów na lotnisko w Liverpoolu dowiezie nas komunikacja miejska (linie 86A i 500) za 2,30 GBP (ok. 12 zł).

Bilet na mecz

Wejściówki dostępne są na rynku wtórnym.  Za pojedynczy bilet ze wszystkimi opłatami zapłacimy od 105 GBP (ok. 536 zł), a za dwa miejsca 209 GBP (ok. 1068 zł => 534 zł/bilet) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Rzut beretem od Teatru Marzeń znajduje się Victoria Warehouse Hotel. Za pobyt w pokoju jednoosobowym w dniach 4-5 grudnia zapłacimy równe 200 zł,  a pokój dwuoosobowy będzie kosztować nas 256 zł.

W ścisłym centrum Manchesteru polecamy znakomicie oceniany Motel One Manchester-Piccadilly, w którym doba będzie kosztować 341 zł w przypadku jednej osoby podróżującej i 415 zł dla dwóch osób.

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Czerwone Diabły i Koguty spotkają się w środę 4 grudnia o godzinie 19.30 czasu lokalnego na Old Trafford.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:  https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !