EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Premier League: Manchester United-Burnley FC już od 859 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Po porażce z ostatnią ekipą Premier League – Watford FC Czerwone Diabły ponownie oddaliły się od celu, jakim jest niewątpliwie powrót do czołowej czwórki na koniec sezonu. Czy piłkarze Burnley, którzy grają w bieżącej kampanii w przysłowiową kratkę pójdą w ślady Szerszeni i urwą punkty 20-krotnym mistrzom Anglii ? Starcie rozpocznie się 22 stycznia o godzinie 20.15 czasu lokalnego na stadionie Old Trafford w Manchesterze. Za przelot, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 859 zł!

Przelot

Do Manchesteru możemy się udać w dniu wydarzenia z Rzeszowa za 205 zł REZERWUJ====>.

Lub dzień wcześniej z Warszawy Modlin za 75 zł REZERWUJ====>, Gdańska za 145 zł REZERWUJ====>, Katowic za 150 zł REZERWUJ====> oraz Krakowa za 287 zł REZERWUJ====>.

Powrót

Anglię opuszczamy 23 stycznia. Z Manchesteru wrócimy do Katowic za 205 zł REZERWUJ====> oraz Krakowa za 385 zł REZERWUJ====>.

Natomiast z Liverpoolu dolecimy do Szczecina za 56 zł REZERWUJ====> i Poznania za 65 zł REZERWUJ====>.

Transfer lotniskowy

Transport do newralgicznych miejsc zapewni nam firma przewozowa National Express. Koszt przejazdu w obie strony z lotniska w Manchesterze wynosi od 10 GBP* (ok. 50 zł) REZERWUJ====>. Tą samą firmą dojedziemy również do portu lotniczego w Liverpoolu od 8,20 GBP* (ok. 41 zł) REZERWUJ====>.

*Do ceny doliczono już opłatę rezerwacyjną

Bilet na mecz

Sugerujemy zakup na rynku wtórnym. Koszt jednego/dwóch biletu/biletów wynosi 88 GBP (ok. 433 zł)/180 GBP (ok. 884 zł, 442 zł os./bilet) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Kibice decydujący się na jednodniowy pobyt oferujemy zlokalizowany 4 km od stadionu Old Trafford Milton Manchester Hotel. Za pobyt zapłacimy 263 zł za jedną oraz 190 zł za dwie osoby (95 zł os./noc).

Alternatywą może być ibis Manchester Centre Princess Street. Dwudniowy koszt w pokoju jedno i dwuosobowym wynosi kolejno 682 zł/602 zł (150,5 zł os./noc).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Manchester United podejmie Burnley FC 22 stycznia o godzinie 20.15 czasu lokalnego na stadionie Old Trafford w Manchesterze.

Znalezione obrazy dla zapytania old trafford

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !