EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Premier League: Manchester United-Burnley FC już od 709 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Teatr marzeń w tym sezonie oferuje słaby repertuar. Artyści oraz reżyser w osobie Jose Mourinho wydają się nie wiedzieć jak wyjść z tego marazmu. Szansą na odrobinę wyrafinowanej sztuki może być pojedynek z przedostatnim zespołem ligi – Burnley FC. Czy goście z Turf Moor będą w stanie sprawić niespodziankę czy zakotwiczą się na dnie tabeli ? Mecz rozpocznie się 29 stycznia o godzinie 20.00 czasu lokalnego na stadionie Old Trafford w Manchesterze. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy już od 709 zł! 

Przelot

Do Wielkiej Brytanii możemy udać się 29 stycznia. Bezpośrednio do Manchesteru dostaniemy się z Warszawy Modlin za 67 zł REZERWUJ====>.

Innym rozwiązaniem jest wylot tego samego dnia do Liverpoolu z Poznania za 159 zł REZERWUJ====> oraz Katowic za 164 zł* (cena regularna 221 zł) REZERWUJ====>.

*cena dla klubowiczów WIZZ Discount Club

Powrót

Lot do Polski planujemy na 30 stycznia. Z lotniska w Manchesterze wrócimy do Rzeszowa za 74 zł REZERWUJ====> i Krakowa za 98 zł REZERWUJ====>.

Tego samego dnia z Liverpoolu dotrzemy do Gdańska za 43 zł* (cena regularna 68 zł) REZERWUJ====> i Warszawy Modlin za 64 zł REZERWUJ====>.

*cena dla klubowiczów WIZZ Discount Club

Transfer lotniskowy

Z Liverpoolu do Manchesteru dojedziemy za pomocą National Express. Ceny biletów rozpoczynają się od 2 GBP (ok. 10 zł) REZERWUJ====>.

Natomiast z lotniska w Manchesterze do centrum miasta dojedziemy tramwajem w cenie 3 GBP (ok. 14 zł).

Bilet na mecz

Wejściówki możemy zakupić na rynku wtórnym. Cena wraz z dodatkową opłatą wynosi 86,59 GBP (ok. 416 zł) REZERWUJ====>.

   

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Polecamy poniższe obiekty zlokalizowane w newralgicznych dla wyjazdu miejscach. Pierwszym miejscem jest oddalony o 400 metrów od lotniska w Manchesterze Clayton Hotel, Manchester Airport. Za nocleg w pokoju jednoosobowym wraz ze śniadaniem zapłacimy 455 zł i 456 zł (228 zł os./noc) za dwuosobowy.

Dla największych kibiców Czerwonych Diabłów proponujemy Victoria Warehouse Hotel, który zlokalizowany jest 300 metrów od stadionu Old Trafford. Koszt pobytu dla jednej i dwóch osób wynosi kolejno 192 zł i 276 zł (138 zł os./noc).

Fani opuszczający Anglię z Liverpoolu oferujemy Hampton by Hilton Liverpool John Lennon Airport. Hotel znajduje się 200 metrów od portu lotniczego, a koszt noclegu dla dwóch osób wynosi 298 zł (149 zł os./noc).

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wyprawy takich jak ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta czy zwiedzanie stadionu – napisz do nas. Z całą pewnością zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Manchester United vs Burnley FC rozpocznie się 29 stycznia o godzinie 20.00 czasu lokalnego na Old Trafford w Manchesterze. 

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !