Premier League: Manchester City-West Ham United już od 699 zł!(transport+bilet na mecz+nocleg)

Sezon w Premier League rozkręca się na dobre. Różnice punktowe w czołówce są coraz mniejsze, a to zapowiada walkę o mistrzostwo do samego końca sezonu. Zapraszamy więc na Etihad Stadium, gdzie obecnie drugi Manchester City podejmie ekipę West Hamu, której bramki strzeże Łukasz Fabiański. Mecz odbędzie się 26 lutego o godz. 20:00 czasu lokalnego na Etihad Stadium w Manchesterze. Za transport, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 699 zł! 

Przelot

Proponujemy wylot w dniu meczu z Warszawy Modlin do Manchesteru za 142 zł REZERWUJ====> lub z Katowic do Liverpoolu za 247 zł* (cena regularna 299 zł) REZERWUJ====>

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji- napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Transport lotniskowy

Z lotniska w Manchesterze do centrum miasta dojedziemy liniami tramwajowymi, gdzie za bilet zapłacimy już od 3£. Bilety można zakupić w automatach przy dworcu, znajdującym się obok lotniska.

Z/Do lotniska w Liverpoolu dostaniemy się dzięki National Express. Ceny biletów w jedną stronę zaczynają się już od 5,2£ ( ok. 26 zł). REZERWUJ ==== >

Bilet na mecz

Bilety na mecz zakupimy na oficjalnej stronie Manchesteru City. Za najtańsze wejściówki zapłacimy już od ok. 228 zł REZERWUJ====>

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Powrót

Proponujemy powrót dzień po meczu z Manchesteru do Krakowa za 96 zł REZERWUJ====> lub dwa dni po meczu z Manchesteru do Warszawy Modlin za 118 zł REZERWUJ====>

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wyjazdów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji –napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Nocleg

Proponujemy nocleg w Luther King House gdzie za noc w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem zapłacimy 174 zł ( 87 zł/os.). W przypadku dwóch noclegów w tym samym obiekcie zapłacimy 349 zł ( ok. 88 zł/os./noc)

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wyprawy takich jak ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta czy zwiedzanie stadionu – napisz do nas. Z całą pewnością zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz odbędzie się 26 lutego o godz. 20:00 czasu lokalnego na Etihad Stadium w Manchesterze

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !