EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Premier League: Liverpool FC-West Ham United już od 1461 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

“To jest ten sezon!” – to zdanie jak mantrę od jakiegoś już czasu powtarzają fani Liverpoolu na całym świecie. The Reds mają kolosalną przewagę w ligowej tabeli i nikt już nie ma nawet cienia wątpliwości, że to oni będą mistrzami Anglii. Wszyscy zastanawiają się tylko kiedy zespół Kloppa oficjalnie postawi kropkę nad i oraz ile rekordów jest w stanie jeszcze pobić. Z pewnością każdy fan Liverpoolczyków chciałby uczestniczyć na żywo chociaż w jednym spektaklu na Anfield w tym szczególnym dla jego klubu sezonie. Kolejną możliwością na to będzie spotkanie z West Hamem, w którego szeregach oczywiście powinniśmy zobaczyć Łukasza Fabiańskiego. Spodziewamy się, że Polak w tym pojedynku będzie miał ręce pełne roboty. Czy rzeczywiście tak będzie? Możemy się przekonać już za niespełna dwa tygodnie, a dokładniej mówiąc w poniedziałek 24 lutego o godzinie 20.00 czasu lokalnego. Za przelot, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 1461 zł!

Przelot

Najkorzystniejszym połączeniem lotniczym w dniu meczowym będzie przelot z Gdańska na lotniska Leeds Bradford, za który zapłacimy 278 zł REZERWUJ====>. Dzień wcześniej na to samo lotnisko dotrzemy także z Warszawy za 318 zł REZERWUJ====>.

Dzień po meczu wrócimy już z lotniska w Liverpoolu do Katowic za 47 zł* (cena regularna 89 zł) REZERWUJ====>, Warszawy za 109 zł* (cena regularna 156 zł) REZERWUJ====>, Wrocławia za 213 zł REZERWUJ====>. Z kolei tego samego dnia do Gdańska wrócimy z lotniska w Manchesterze za 147 zł REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Transfer lotniskowy

Jeżeli chodzi o transport z lotniska Leeds/Bradford to w pierwszej kolejności udajemy się do centrum Leeds autobusem nr 757 przewoźnika Flying Tiger za 3,80 GBP (ok. 20 zł). Więcej informacji wraz z rozkładem jazdy znajdziemy na stronie przewoźnika. Następnie jedziemy z Leeds do Liverpoolu autobusem National Express, a za bilety zapłacimy od 3.70 GBP (ok. 20 zł) REZERWUJ====>.

Wracając musimy dotrzeć na lotnisko w Liverpoolu lub Manchesterze. Na pierwsze z nich dojedziemy komunikacją miejską (bezpośrednio liniami autobusowymi nr 500 i 86A) za 2,30 GBP (ok. 12 zł), a godziny połączeń sprawdzimy tutaj. Zaś na lotnisko w Manchesterze udamy się ponownie dzięki przewoźnikowi National Express płacąc od 4 GBP za podróż (ok. 21 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Spotkanie z trybun będziemy mogli obejrzeć kupując bilety na rynku wtórnym. Ceny niestety nie należą do najtańszych, bo za jedną sztukę zapłacimy 173.80 GBP (ok. 904 zł), a dwa miejsca koło siebie to koszt 361 GBP (ok. 1878 zł => 939 zł za bilet) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Na jedną dobę w Liverpoolu w terminie 24-25 lutego wybraliśmy dwa obiekty. Pierwszy to Hatters Liverpool, który zlokalizowany jest w bardzo blisko centrum miasta. Za pobyt w nim zapłacimy 290 zł tak samo dla jednej, jak i dwóch osób.

Nieco bliżej Anfield proponujemy obiekt Sheil Suites, w którym nocleg we wskazanym przez nas terminie to koszt 304 zł. Podobnie jak wcześniej, ta sama cena obowiązuje zarówno dla jednej, jak i dla dwóch osób.

Tym, którzy przylecą dzień wcześniej z Warszawy do Leeds ze względu na brak przejazdów autobusowych proponujemy pozostać na pierwszą noc właśnie w Leeds. Konkretnie w obiekcie ibis Leeds Centre Marlborough Street, w którym za nocleg z niedzieli 23 na poniedziałek 24 lutego zapłacimy 197 zł.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

The Reds zagrają z Młotami o przybliżenie się do zdobycia mistrzowskiego tytułu w poniedziałek 24 lutego o godzinie 20.00 czasu lokalnego na Anfield Stadium w Liverpoolu.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach!