EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Premier League: Leicester City-Arsenal FC już od 1058 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Fani obu drużyn mogą mieć powody do dumy na początek obecnego sezonu. Ich ulubieńcy grają piłkę przyjemną dla oka, a co najważniejsze, idą za tym dobre wyniki i wysokie miejsce w tabeli. Lisy i Kanonierzy na ten moment ustępują jedynie klubom z Liverpoolu i Manchesteru, które raczej będą prowadziły osobny wyścig o mistrzostwo kraju. W ostatniej kolejce obie ekipy potwierdziły dobrą dyspozycję. Podopieczni Brendana Rogersa odprawili z kwitkiem inny zespół z północnego Londynu. Z kolei Arsenal po heroicznej walce w dziesiątkę wywalczył komplet punktów z beniaminkiem, a decydujące trafienie zaliczył nie kto inny, jak Pierre-Emerick Aubameyang. Zapowiada się zatem arcyciekawe spotkanie, w którym ciężko wskazać zdecydowanego faworyta. Czy oba zespoły po raz kolejny zaprezentują się z dobrej strony? Mecz odbędzie się w sobotę 9 listopada o godzinie 17.30 czasu lokalnego na King Power Stadium w Leicester. Za transport, bilet na mecz w sektorze gości oraz nocleg zapłacimy już od 1058 zł! 

Przelot

Wylatujemy w dniu meczu do Birmingham z Krakowa za 89 zł* (cena regularna 129 zł) REZERWUJ====>, Bydgoszczy za 214 zł REZERWUJ====> lub na lotnisko East Midlands z Warszawy za 73 zł REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Wracamy z lotniska w Birmingham do Krakowa za 90 zł REZERWUJ====>, Gdańska za 94 zł REZERWUJ====> lub z East Midlands do Wrocławia za 105 zł REZERWUJ====>.

Transfer lotniskowy

Dojazd do Leicester zarówno z Birmingham, jak i z lotniska East Midlands zapewni nam przewoźnik National Express. Za przejazdy na trasie Birmingham-Leicester zapłacimy od 3 GBP w jedną stronę (ok. 15 zł). W tej samej kwocie jest dojazd z lotniska w East Midlans i z powrotem REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Najtańsze bilety dostaniemy na sektor gości. Ceny na rynku wtórnym rozpoczynają się od 168.75 Euro za pojedynczy bilet (ok. 760 zł). Dwa bilety dostaniemy w cenie 325 Euro (ok. 1462 => 731 zł/bilet) REZERWUJ====>. Za bilety w sektorze gospodarzy zapłacimy około trzykrotną wartość podanych kwot.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

W promieniu kilometra od King Power Stadium możemy zatrzymać się w Campbells Guest House. Koszt noclegu to 187 zł w przypadku jednej osoby lub 230 zł za w przypadku dwóch osób.

Blisko centrum miasta proponujemy wysoko oceniany Belmont Hotel Leicester. Za nocleg z 9 na 10 listopada zapłacimy tutaj 396 zł za osobę albo 515 zł za dwie osoby.

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Lisy podejmować będą Kanonierów w sobotę 9 listopada o godzinie 17.30 czasu lokalnego na King Power Stadium w Leicester.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:  https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !