Premier League: Everton FC-Manchester United już od 1095 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Zapraszamy na Goodison Park, na którym 21 kwietnia piłkarze Evertonu FC zmierzą się z Manchesterem United. The Toffees zawodzą w bieżącym sezonie. Regres jest o tyle widoczny, gdyż od początku lutego, gospodarze odnieśli zaledwie jedno ligowe zwycięstwo. Z drugiej strony goście z Old Trafford mają po porażce z Arsenalem podrażnione ambicje i zrobią wszystko aby zmazać porażkę z Emirates Stadium. Mecz zaplanowano na godzinę 13.30 czasu lokalnego. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy już od 1095 zł!

Przelot

Do Liverpoolu radzimy wylecieć dzień przed meczem – 20 kwietnia. Z Warszawy dotrzemy za 204 zł* (cena regularna 249 zł) REZERWUJ====>, zaś z Warszawy Modlin za 224 zł REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Powrót

Powrót planujemy na 22 kwietnia. Z Liverpoolu wrócimy do Gdańska za 53 zł* (cena regularna 89 zł) REZERWUJ====> oraz Krakowa za 163 zł REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Transfer lotniskowy

Do centrum Liverpoolu dojedziemy autobusem linii 86 w cenie 4 GBP (ok. 20 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Sugerujemy skorzystanie z rynku wtórnego. Bilety zakupimy w cenie od 107,15 GBP (ok. 540 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Polecamy nocleg Trivelles Liverpool, w którym pobyt w dniach 20-22 kwietnia kosztuje 481 zł za pokój jednoosobowy oraz 618 zł za pokój dwuosobowy (154,5 zł os./noc).

Obiektem zlokalizowanym bliżej lotniska jest Lenox Farm. Tutaj za nocleg w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem zapłacimy 556 zł (139 zł os./noc).

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Everton FC podejmie Manchester United 21 kwietnia o godzinie 13.30 czasu lokalnego na Goodison Park w Liverpoolu.

Podobny obraz

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach!