EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Premier League: Everton FC-Liverpool FC już od 1614 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

W Anglii nie pyta się czy, tylko kiedy ekipa The Reds zapewni sobie mistrzostwo kraju. Rozpędzona maszyna Jurgena Kloppa notuje kapitalny sezon i nie ma sobie równych w lidze. Ich rywal zza miedzy po zmianie menedżera zanotowali progres, jednak efekt nowej miotły, to może być za mało na pokonanie zespołu gości. Derby Merseyside zostaną rozegrane na Goodison Park 16 marca o godzinie 20.00 czasu lokalnego. Za przelot, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 1614 zł!

Przelot

Wyprawę na Wyspy Brytyjskie planujemy w dniu spotkania wylatując z Warszawy Modlin do Liverpoolu za 66 zł REZERWUJ====> oraz Krakowa za 365 zł REZERWUJ====>.

Innym rozwiązaniem jest wylot tego samego dnia z Gdańska do Leeds za 87 zł REZERWUJ====> oraz z Wrocławia do Manchesteru za 89 zł REZERWUJ====>.

Powrót

Liverpool opuszczamy następnego dnia wylatując do Katowic za 59 zł* (cena regularna 87 zł) REZERWUJ====>, Wrocławia za 66 zł REZERWUJ====> oraz Warszawy za 89 zł* (cena regularna 109 zł) REZERWUJ====>.

*cena dla klubowiczów WIZZ Discount Club

Transfer lotniskowy

Z portu lotniczego do centrum Liverpoolu dojedziemy komunikacją miejską. Za kurs w oba kierunki zapłacimy od 4,60 GBP (ok. 23 zł).

Natomiast transport z lotnisk w Leeds i Manchesterze do Liverpoolu zapewni nam firma przewozowa National Express w cenie kolejno od 12,30 GBP* (ok. 61 zł) REZERWUJ====> oraz 5 GBP* (ok. 25 zł) REZERWUJ====>.

*W cenę wliczono opłatę rezerwacyjną

Bilet na mecz

Sugerujemy skorzystanie z rynku wtórnego, gdzie ceny biletów rozpoczynają się od 300 GBP (ok. 1473 zł), zaś przy zakupie dwóch wejściówek koszt wzrasta do 569 GBP (ok. 2794 zł, 1397 zł os./bilet) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Oferujemy nocleg w terminie 16-17 marca w oddalonym 4,5 km od Goodison Park The Podworks Hotel, który oferuje pobyt w pokoju dwuosobowym za 137 zł (68,5 zł os./noc).

Alternatywą może być Tune Hotel Liverpool. Cena pobytu dla jednej/dwóch osób wynosi 162 zł (81 zł os./noc).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne,  wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Derby Merseyside zostaną rozegrane 16 marca o godzinie 20.00 czasu lokalnego na Godisoon Park w Liverpoolu.

Znalezione obrazy dla zapytania derby merseyside

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !