EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Premier League: Everton FC-Arsenal FC już od 1309 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Ekipy Evertonu oraz Arsenalu mocno rozczarowują w obecnym sezonie. The Toffees plasują się w okolicach strefy spadkowej, zaś The Gunners zamiast walczyć o czołową czwórkę zajmują dopiero ósmą lokatę. Sytuacja obu drużyn nie jest za ciekawa więc tym bardziej możemy liczyć na zacięty bój, gdyż remis nie zadowoli w tym wypadku nikogo. Początek spotkania, które zostanie rozegrane na Goodison Park zaplanowano na 21 grudnia o godzinie 12.30 czasu lokalnego. Za przelot, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 1309 zł!

Przelot

Wylot do Liverpoolu planujemy na 20 grudnia. W tym dniu do celu dotrzemy bezpośrednio z Gdańska za 59 zł* (cena regularna 89 zł) REZERWUJ====>, Krakowa za 77 zł REZERWUJ====> oraz Warszawy Modlin za 125 zł REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Powrót

Do kraju wracamy 22 grudnia docierając do Szczecina za 637 zł REZERWUJ====>, Krakowa za 665 zł REZERWUJ====> oraz Gdańska za 699 zł* (cena regularna 736 zł) REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Transfer lotniskowy

Z portu lotniczego do centrum Liverpoolu dojedziemy komunikacją miejską w cenie 4,60 GBP (ok. 23 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Wejściówki dostępne są za pośrednictwem rynku wtórnego. Standardowe bilety dla jednej/dwóch osób kosztują 41,81 GBP (ok. 206 zł)/101,91 GBP (ok. 501 zł, 250,5 zł os./bilet) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Proponujemy dwudniowy pobyt w oddalonym niecałe 5 km od Goodison Park Hampton By Hilton Liverpool City Centre. Za nocleg w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem zapłacimy 772 zł (193 zł os./noc).

Dla Kibiców preferujących nocleg bliżej lotniska oferujemy Hampton by Hilton Liverpool John Lennon Airport. Koszt pobytu w pokoju jedno i dwuosobowym ze śniadaniem wynosi kolejno 592 zł oraz 678 zł (169,5 zł os./noc).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Everton FC vs Arsenal FC rozpocznie się 21 grudnia o godzinie 12.30 czasu lokalnego na stadionie Goodison Park w Liverpoolu.

Znalezione obrazy dla zapytania goodison park

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !