Premier League: Chelsea F.C.-Newcastle United już od 725 zł! (transport+bilet na mecz+nocleg)

W kolejnej propozycji przedstawiamy ofertę wyjazdu na mecz Premier League. Ekipa Chelsea, która w tym sezonie zawalczy o awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów, podejmie Newcastle, które nie może odkleić się od ogona tabeli.  Mecz odbędzie się 12 stycznia o godz. 17:30 czasu lokalnego na Stamford Bridge w Londynie. Za transport, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 725 zł!

Przelot

Do Londynu możemy dolecieć dzień przed meczem z Warszawy za 117 zł REZERWUJ====> lub w dniu meczu z Gdańska za 67 zł REZERWUJ====>

Powrót

Proponujemy powrót dzień po meczu do Warszawy REZERWUJ ====> lub do Gdańska REZERWUJ====> za 74 zł.

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wyjazdów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji –napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Transfer lotniskowy

Z/Do lotnisk w Londynie dostaniemy się m.in. liniami National Express i Easybus. Rezerwacja biletów dostępna jest online. Za transport w obie strony zapłacimy już od 10£ (ok. 49 zł).

Bilet na mecz

Na chwilę obecną bilety dostępne są na rynku wtórnym już od 402 zł REZERWUJ====>

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Proponujemy pobyt w Abercorn House gdzie za dwie noce w pokoju dwuosobowym zapłacimy 532 zł (133 zł/os./noc). W przypadku jednego noclegu w tym samym obiekcie zapłacimy 266 zł (133 zł/os./noc).

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz odbędzie się 12 stycznia o godz. 17:30 czasu lokalnego na Stamford Bridge w Londynie.Znalezione obrazy dla zapytania stamford bridge

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !