Premier League: Brighton & Hove Albion FC-Chelsea FC już od 1326 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

16 grudnia br. to dla kibiców Premier League i nie tylko, data szczególna, gdyż tego dnia odbędzie się “Bitwa o Anglię” pomiędzy Liverpoolem FC a Manchesterem United. My mamy przyjemność zaprosić Was na przedsmak tych emocji. Na Falmer Stadium o godzinie 13.30 czasu lokalnego Brighton & Hove Albion FC podejmie trzecią drużyną ligi – Chelsea FC. “The Albion” poczynają sobie nieźle w tym sezonie plasując się na jedenastej lokacie. Czy będzie ich stać na niespodziankę i urwą punkty drużynie, która walczy o mistrzostwo Anglii ? Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy już od 1326 zł!

Przelot

Aby spokojnie zdążyć na mecz proponujemy wylot do Londynu dzień przed wydarzeniem – 15 grudnia. Do Londyn Luton dolecimy z lotnisk w Rzeszowie za 20 zł REZERWUJ====>, Poznania za 39 zł* (cena regularna 68 zł) REZERWUJ====>, Lublina za 39 zł* (cena regularna 59 zł) REZERWUJ====>, Wrocławia za 44 zł* (cena regularna 87 zł) REZERWUJ====>, Gdańska za 44 zł* (cena regularna 87 zł) REZERWUJ====> i Katowic za 44 zł* (cena regularna 87 zł) REZERWUJ====>.

*cena dla klubowiczów WIZZ Discount Club

Natomiast do Londyn Stansted dotrzemy ze Szczytna za 50 zł REZERWUJ====>, Łodzi za 67 zł REZERWUJ====>, Warszawy Modlin za 74 zł REZERWUJ====> oraz Krakowa za 89 zł REZERWUJ====>.

Powrót 

Lot do Polski rezerwujemy na 17 grudnia. Za powrót z Londyn Luton do Gdańska zapłacimy 253 zł* (cena regularna 363 zł) REZERWUJ====>, zaś do Poznania 277 zł* (cena regularna 314 zł) REZERWUJ====>.

Z Londyn Stansted do Bydgoszczy powrócimy za 262 zł REZERWUJ====>, natomiast do Szczecina za 387 zł REZERWUJ====>.

Transfer lotniskowy 

Z londyńskich lotnisk do Brighton dojedziemy m.in. National Express. Ceny biletów rozpoczynają się od 24,30 GBP (ok.117 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Bilety na to spotkanie nabędziemy poprzez rynek wtórny. Cena najtańszej pojedynczej wejściówki wynosi 176,39 EUR (ok. 757 zł) REZERWUJ====>.

     

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Proponujemy obiekty znajdujące się niedaleko obu londyńskich lotnisk, z których będziemy wracać do kraju. Pierwszy z nich to ibis budget Luton Airport, gdzie za pobyt w pokoju jednoosobowym w dniach 15-17 grudnia zapłacimy 426 zł oraz 358 zł za dwuosobowy (89,5 zł os./noc).

Alternatywą dla kibiców odlatujących z Londyn Stansted polecamy Holiday Inn Express London Stansted. Koszt noclegu w pokoju dwuosobowym wynosi 600 zł (150 zł os./noc).

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz Brighton & Hove Albion FC – Chelsea FC zostanie rozegrane 16 grudnia o godzinie 13.30 czasu lokalnego na Falmer Stadium.

Podobny obraz

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !