EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Premier League: Arsenal FC-Norwich City FC już od 820 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Jedenaste miejsce w tabeli jest dla The Gunners gigantycznym rozczarowaniem. Przejęcie zespołu przez Mikela Artetę póki co pomogło niewiele, choć pracy przed Hiszpanem nadal sporo. W szczególności w przypadku Londyńczyków w oczy rzuca się mnóstwo remisowanych spotkań Premier League. Wpadki będzie trzeba uniknąć na początku kwietnia, gdy na Emirates zawita Norwich. Beniaminek grający przyjemną dla oka piłkę boleśnie przekonuje się o przeskoku pomiędzy ligami. Kanarki zamykają stawkę mając aż 7 punktów straty do bezpiecznego miejsca. Szukają więc ostatnich podrygów i nadziei, by wrócić do walki o ligowy byt. Mecz Arsenal-Norwich zaplanowano na 04.04, godzinę 15:00 czasu lokalnego. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy od 820 zł.

Przelot

Do portu Londyn Luton proponujemy wybrać się jeszcze w dniu rozgrywanego meczu, a więc 04.04. Bezpośrednimi, tanimi połączeniami dostaniemy się tam z Gdańska za 39 zł* (cena regularna 59 zł) REZERWUJ====> oraz Krakowa za 39 zł* (cena regularna 67 zł) REZERWUJ====>

*cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji –napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Transfer lotniskowy

Z portu lotniczego do centrum Londynu dojedziemy autobusem firmy Easybus. Za przejazd w obie strony zapłacimy od 4 GBP (ok. 20 zł) REZERWUJ====>

Bilet na mecz

Wejściówki na to spotkanie polecamy zakupić za pomocą rynku wtórnego. Za najtańsze z nich, włącznie z dostawą do domu lub hotelu zapłacimy od 81 GBP (ok. 416 zł) REZERWUJ====>

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Powrót

Do Polski wrócimy już na następny dzień po rozegranym meczu. Bezpośrednie połączenia z portu Londyn Luton dotyczą lądowania w Gdańsku za 216 zł* (cena regularna 299 zł) REZERWUJ====> oraz w Warszawie za 256 zł* (cena regularna 313 zł) REZERWUJ====>

*cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji –napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Nocleg

Na weekend rozgrywania tego meczu sporo obiektów noclegowych ma już swoje rezerwacje. Mimo to polecamy dwa kolejne, z których można zatrzymać się na jedną dobę. Pierwszy z nich to Amhurst Hotel za 256 zł (128 zł/os/doba), inną możliwością jest natomiast Tourian Hotel za 369 zł (185 zł/os/doba).

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz odbędzie się 4 kwietnia, o godzinie 15:00 czasu lokalnego na Emirates Stadium w Londynie.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !