EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Premier League: Arsenal FC-Manchester City już od 1452 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Kanonierzy potracili w głupi sposób masę ważnych punktów przez co margines błędu dla podopiecznych Unaia Emry’ego mocno się zmniejszył. Cel w postaci powrotu do Champions League pozostaje bez zmian, jednak gospodarze muszą pozostać w pełni skoncentrowani przez pełne 90 minut. Z drugiej strony mistrzowie kraju po porażce na Anfield mocno oddalili się od obrony tytułu, ale skreślanie The Citizens byłoby absurdem. Na to starcie zapraszamy Was 15 grudnia o godzinie 16.30 czasu lokalnego. Za przelot, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 1452 zł!

Przelot/Powrót

Podróż do północnego Londynu planujemy w dniach 15-16 grudnia. Za lot wraz z powrotem zapłacimy 338 zł* wylatując z Gdańska (cena regularna 425 zł) REZERWUJ====>, 338 zł* z Krakowa (cena regularna 425 zł) REZERWUJ====>, 428 zł* z Katowic (cena regularna 518 zł) REZERWUJ====>, 428 zł* z Warszawy (cena regularna 534 zł) REZERWUJ====> oraz 428 zł* z Wrocławia (cena regularna 539 zł) REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Transfer lotniskowy

Dojazd z portu lotniczego do centrum Londynu ułatwi nam firma przewozowa National Express. Za kurs w obie strony zapłacimy od 16 GBP (ok. 79 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Sugerujemy skorzystanie z rynku wtórnego. Ceny rozpoczynają się od 189,44 GBP (ok. 931 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Dla kibiców, którzy będą opuszczać Londyn porannym połączeniem zalecamy ibis London Luton Airport. Cena za jednodniowy nocleg wynosi 247 zł za jedną oraz 208 zł za dwie osoby (104 zł os./noc).

Dla najbardziej zagorzałych fanów Kanonierów proponujemy wybór Pembury Hotel. Za pobyt w terminie 15-16 grudnia zapłacimy 233 zł za pokój jednoosobowy oraz 317 zł za dwie osoby (158,5 zł os./noc).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne,  wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Starcie The Gunners z ekipą The Citizens zaplanowano na 15 grudnia o godzinie 16.30 czasu lokalnego na Emirates Stadium w Londynie.

Znalezione obrazy dla zapytania emirates stadium

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !