Premier League: Arsenal FC-Crystal Palace FC już od 847 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Podopieczni Unaia Emery’ego nie ustają w walce o miejsce w Top 4 Premier League. Wyścig o miejsce gwarantujące grę w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów jest niezwykle zacięty i o końcowym rezultacie mogą zadecydować detale. W takim przypadku komplet punktów z przeciętnym Crystal Palace FC jest obowiązkiem. Jednak czy 3 oczka pozostaną na Emirates Stadium? Drużyna Orłów już zdołała urwać punkty Kanonierom remisując z nimi na własnym boisku 2:2. Taki wynik dla gospodarzy będzie klęską. Mecz zostanie rozegrany w Londynie 20 kwietnia o godzinie 15.00 czasu lokalnego. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy już od 847 zł!   

Przelot/Powrót

Wyprawę do Londynu planujemy w terminie 20-21 kwietnia. Do stolicy Wielkiej Brytanii dolecimy bezpośrednio z Gdańska od 188 zł* (cena regularna 278 zł) REZERWUJ====>, Warszawy od 248 zł* (cena regularna 340 zł) REZERWUJ====> oraz Wrocławia za 332 zł* (cena regularna 368 zł) REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Transfery lotniskowe

Dojazd z/do lotniska oferuje kilku krajowych przewoźników autobusowych, m.in. National Express i Easybus. Rezerwacja biletów dostępna jest online. Za transport w obie strony zapłacimy już od 10 GBP (ok. 50 zł).

Bilet na mecz

Doradzamy skorzystanie z rynku wtórnego. Bilety na ten mecz nabędziemy już od 81 GBP (ok. 406 zł) REZERWUJ====>.

 

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Proponujemy obiekty znajdujące się niedaleko Emirates Stadium. Pierwszy z nich to Roseview Alexandra Palace Hotel. Za nocleg w dniach 20-21 kwietnia w tym miejscu zapłacimy 370 zł za pokój jednoosobowy oraz 635 zł za pokój dwuosobowy (317,5 zł os./noc). W cenę wlicza się również śniadanie.

Inną opcją może być Islington Inn. Tutaj koszt noclegu wraz ze śniadaniem wynosi 365 zł za jedną oraz 405 zł za dwie osoby (202,5 zł os./noc).

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie

Mecz Arsenal FC vs Crystal Palace FC zostanie rozegrane 20 kwietnia o godzinie 15.00 czasu lokalnego na Emirates Stadium w Londynie.

Znalezione obrazy dla zapytania Emirates Stadium

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !