O nas

Kim jesteśmy? 

Dla wielu z nas okres dzieciństwa związany z  piłką nożną miał wpływ na nasze  dorosłe życie. Wielu związało się z futbolem zawodowo lub potraktowało go jako swoją pasję,  obecną w naszym życiu niemal codziennie. Tak też było i jest w naszym przypadku! Nie rezygnując z marzeń,  pragnień  i wspaniałych chwil z dzieciństwa –  pięknych i  dramatycznych pojedynków piłkarskich, trybun pełnych fanatycznych kibiców, atmosfery wielkiej piłkarskiej imprezy – postanowiliśmy, że będziemy je na bieżąco spełniać! Tak właśnie powstał portal www.jedznamecz.pl, który przybliża wszystkim kibicom piłkarskim właśnie  ten magiczny okres dzieciństwa.

Znalezione obrazy dla zapytania MS francja 98

Portal www.jedznamecz.pl łączy  pasję do futbolu i umiejętność  taniego podróżowania. Ideą portalu jest wyszukiwanie i proponowanie tanich wyjazdów na mecze w połączeniu z transportem i ewentualnym noclegiem.  Prezentowane propozycje wskazują krok po kroku jak należy dokonać poszczególnych rezerwacji tak aby w rezultacie skompletować gotowy pakiet rezerwacyjny na wybrany mecz. Propozycje zatem są  przygotowane do samodzielnej  realizacji na zasadzie  “zrób to sam”.  W ten sposób pokazujemy, że wyjazdy na mecze mogą być dostępne niemal dla wszystkich kibiców.

W ciągu naszej kilkuletniej działalności (od lipca 2014 roku) i stałej relacji z kibicami spostrzegliśmy jednak potrzebę dodatkowego działania. Czując nacisk naszych czytelników i sympatyków a także sami dojrzewając do kolejnego etapu postanowiliśmy, że nie tylko będziemy opisywać jak optymalnie wyjeżdżać na mecze piłkarskie ale sami zajmiemy się ich organizacją. Zawsze jednak pamiętać będziemy o przyświecającej nam  idei na bazie, której powstał portal i propozycje wyjazdów do samodzielnej rezerwacji zawsze pozostaną naszym filarem. Więcej o organizowanych wyjazdach w zakładce OFERTA.