EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Międzynarodowe towarzyskie: Słowenia-Turcja już od 419 zł! (przejazd+bilet na mecz+nocleg)

Turcy swoje przygotowania do Mistrzostw Europy rozpoczną nie tylko starciem z Austrią, ale również Słowenią, której po raz kolejny nie udało się awansować do finałowego turnieju. Tym razem Słoweńcy uznać musieli wyższość Polski, Macedonii Północnej oraz Austrii. Oba zespoły zmierzą się ze sobą towarzysko pod koniec marca w Ljubljanie. Spotkanie zaplanowano na 27.03, godzinę 20:45. Za przejazd, bilet na mecz i nocleg zapłacimy już od 419 zł.

Przejazd

Najlepszą opcją transportu do Ljubljany będzie przejazd autokarowy, proponujemy taki transport w dniach 27-28.03. Istnieją wówczas połączenia z Katowic za 300 zł REZERWUJ====> oraz Krakowa za 338 zł REZERWUJ====>

Bilet na mecz

Wejściówki dostępne są za pośrednictwem słoweńskiej wersji strony Eventim. Najtańsze z biletów to koszt zaledwie 15 EUR REZERWUJ====>

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

W pobliżu stadionu, na którym rozgrywane będzie spotkanie zatrzymamy się między innymi w obiekcie Dragon Rooms za 107 zł (54 zł/os/doba). Inną, nieco droższą opcją będzie natomiast Rooms Ambrožič w cenie 164 zl (82 zł/os/doba).

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne,  wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz odbędzie się 27 marca 2020 o godzinie 20:45 na stadionie Stožice w Ljubljanie.

Znalezione obrazy dla zapytania stadion stožice

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !