EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Międzynarodowe towarzyskie: Holandia-USA już od 519 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Holendrzy po krótkim czasie posuchy na arenie międzynarodowej wracają na wielki turniej, którym będą zbliżające się Mistrzostwa Europy. Oranje nie musieli długo czekać na nową generację wybitnych piłkarzy, a zawdzięczają to między innymi świetnym szkółkom piłkarskich, wśród których bryluje akademia Ajaxu. Pierwszym sparingpartnerem podopiecznych Ronalda Koemana będzie zespół Stanów Zjednoczonych. W ekipie gości najbardziej znaną postacią jest Christian Pulisic, który w obecnym sezonie prezentuje dość nierówną formę w Chelsea. Jednak cała reprezentacja USA na papierze nie wygląda tak imponująco jak kadra gospodarzy, którzy będą faworytami tego starcia. Towarzyski pojedynek obu drużyn odbędzie się w czwartek 26 marca o godzinie 20.45 na Philips Stadion w Eindhoven. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy już od 519 zł!

Przelot

Na spotkanie wylatujemy w dniu meczu, a z Eindhoven wracamy dzień po nim. Za przelot w dwie strony z Katowic zapłacimy 185 zł* (cena regularna 248 zł) REZERWUJ====>, Krakowa 244 zł REZERWUJ====> i Gdańska 285 zł* (cena regularna 378 zł) REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Transfer lotniskowy

Do centrum Eindhoven dojedziemy za pomocą komunikacji miejskiej, liniami nr 400 i 401. Autobusy kursują średnio co 15 minut, podróż do centrum trwa 20-30 minut, a za bilet zapłacimy około 2,5 Euro (ok. 12 zł). Pod wskazanymi adresami znajdziemy rozkład jazdy i mapę połączeń komunikacji publicznej w Eindhoven.

Bilet na mecz

Wejściówki na to starcie kupimy na oficjalnej stronie Królewskiego Holenderskiego Związku Piłki Nożnej KNVB. Za najtańsze bilety zapłacimy 30 Euro (ok. 135 zł). Opłata serwisowa, którą trzeba doliczyć do ceny będzie stała i niezależna od ilości kupowanych biletów, a jej koszt to 1.50 Euro. Przykładowo kupując dwa bilety uszczuplimy nasz budżet o 61.50 Euro (ok. 276 zł => 138 zł za bilet) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Proponujemy dwa obiekty noclegowe w centrum Eindhoven i jednocześnie w pobliżu stadionu, na którym odbędzie się spotkanie. Pierwszy z nich to Crown Inn, w którym za nocleg w terminie 26-27 marca w pokoju jednoosobowym zapłacimy 309 zł,  a w dwuosobowym 343 zł.

Drugim miejscem jest Hotel Parkzicht Eindhoven. Tutaj koszta pobytu w tym samym terminie to 391 oraz 406 zł odpowiednio za jedną i dwie osoby.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne,  wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Towarzyski pojedynek Holandii z USA odbędzie się w czwartek 26 marca o godzinie 20.45 na Philips Stadion w Eindhoven.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !