EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Międzynarodowe towarzyskie: Holandia-Hiszpania już od 1112 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Sparingpartnerzy Polaków przed Mistrzostwami Europy 2020 nie robią wielkiego wrażenia. Z zupełnie innego założenia wyszły topowe reprezentacje Starego Kontynentu rezerwując czas na hitowe starcia. Najwięcej w tej kwestii miała do powiedzenia reprezentacja Hiszpanii, która zagra z nami w grupie na turnieju finałowym. Na koniec marca La Furia Roja zmierzy się w Amsterdamie z Holandią. Mecz zaplanowano na 29.03, godzinę 19:00. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy już od 1112 zł.

Przelot

Wylot na spotkanie proponujemy jeszcze w dniu spotkania 29.03, bezpośrednimi połączeniami do Amsterdamu dostaniemy się wówczas z Katowic za 82 zł REZERWUJ====> oraz z Gdańska za 540 zł REZERWUJ====>

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji –napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Transport lotniskowy

Najszybszą i najdogodniejszą formą przejazdu będzie skorzystanie z pociągu Intercity. Za 15 minutową podróż z lotniska w Amsterdamie do stadionu Amsterdam ArenA zapłacimy 4,10 EUR (ok. 18 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Wejściówki na hitowe starcie dostaniemy za pośrednictwem rynku wtórnego. Za najtańsze z nich zapłacimy już od 74,57 EUR (ok. 318 zł) REZERWUJ====>

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Powrót

Przy powrocie istnieje możliwość podróży z Amsterdamu do Wrocławia za 570 zł REZERWUJ====> oraz do Warszawy za 630 zł REZERWUJ====>

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji –napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Nocleg

Tradycyjnie proponujemy dwie opcje noclegowe nieopodal stadionu. Pierwsza z nich to Hotel Flipper Amsterdam za 247 zł (124 zł/os/doba). Nieco droższa opcja, bliżej stadionu to easyHotel Amsterdam Arena Boulevard za 294 zł (147 zł/os/doba).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne,  wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz odbędzie się 29 marca 2020 o 19:00 na Johan Cruyff ArenA w Amsterdamie.

Znalezione obrazy dla zapytania stadion ajax

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !