EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Ligue 1: Paris Saint-Germain-Montpellier HSC już od 555 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Niepokonani – taki szyld może przyświecać ekipie Paris Saint-Germain w tym sezonie ligi francuskiej. Patrząc na to, z jaką łatwością są w stanie ogrywać kolejnych rywali, dając jednocześnie szanse swoim wychowankom można spodziewać się, że zwycięska passa potrwa jeszcze dłużej. Proponujemy więc wyjazd na mecz w Paryżu, by obejrzeć najlepszych z Ligue 1 i to w rywalizacji z Montpellier. Zespół z La Mosson dość nieoczekiwanie wrócił do czołówki ligi, wykorzystując również słabą dyspozycję zespołów silniejszych kadrowo. Mecz PSG-Montpellier zaplanowano na 08.12, godzinę 16:00 na Parc des Princes. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy od 555 zł.

Przelot

Wylot do stolicy Francji, na lotnisko Paryż-Beauvais planujemy dzień przed spotkaniem 7.12. Istnieje wówczas możliwość podróży z Wrocławia REZERWUJ====> i Warszawy REZERWUJ====> za 100 zł oraz z Krakowa za 142 zł REZERWUJ====>

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji- napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Transfery lotniskowe

Z lotniska Beauvais do Paryża możemy dostać się przewozami autobusowymi polskich przewoźników już od 13€ (ok. 55 zł)  w jedną stronę http://www.busparis.pl/ . Skorzystać możemy także z linii oferowanych przez lotnisko, tam przejazd w obie strony wyceniany jest na 29€ (ok. 123 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Wejściówki dostępne są za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Paris Saint-Germain. Do zakupu biletów niezbędna jest darmowa rejestracja, a kupione bilety dostaniemy drogą mailową. Najtańsze z wejściówek wraz z opłatami kosztują około 39€ (ok. 168 zł) REZERWUJ====>

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Powrót

Powrót do kraju proponujemy dzień po spotkaniu 9.12, z lotniska Paryż-Beauvais dostaniemy się do kilku polskich miast. Istnieje możliwość podróży do Gdańska za 74 zł* (cena regularna 118 zł) REZERWUJ====>, do Poznania za 74 zł* (cena regularna 119 zł) REZERWUJ====> oraz do Krakowa za 203 zł REZERWUJ====>

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji- napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Nocleg

Proponujemy pobyt na dwie noce dla dwóch osób w takich obiektach jak: Premiere Classe Paris Ouest Pont De Suresnes za 316 zł (79 zł/os/noc) oraz hotelF1 Paris Porte de Chatillon za 391 zł (98 zł/os/noc).

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie

Spotkanie odbędzie się 8 grudnia o godzinie 16:00 na Parc des Princes w Paryżu.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !