EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Ligue 1: Paris Saint Germain-FC Nantes już od 510 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Piłkarze PSG pomimo wczorajszej (trzeciej już w tym sezonie!) wpadki przewodzą ligowej tabeli z bezpieczną przewagą nad resztą stwaki. Jak na razie możemy się raczej zastanawiać nad tym kiedy piłkarze Tuchela zapewnią sobie trzecie mistrzostwo kraju z rzędu, a nie czy którakolwiek z drużyn jest w stanie im zagrozić. Za plecami Paryżan bowiem znajduje się cały peleton zespołów, któremu na obecną chwilę przewodzi FC Nantes. To oznacza, że w 16 kolejce gier czeka nas spotkanie aktualnego lidera z wiceliderem. Czy goście będą potrafili udowodnić, że ich wysoka pozycja nie jest wynikiem przypadku w starciu z paryską potęgą? Spotkanie w Parku Książąt odbędzie się w środę 4 grudnia o godzinie 21.05 . Za przelot, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 510 zł! 

Przelot

Do Paryża wylatujemy z samego rana w dniu meczowym z Wrocławia za 39 zł REZERWUJ====> lub Krakowa za 89 zł REZERWUJ====>.

Powrót możliwy będzie dzień po meczu do Poznania za 43 zł REZERWUJ====> lub dwa dni po spotkaniu do Krakowa za 147 zł REZERWUJ====> i Wrocławia za 189 zł REZERWUJ====>.

Transfer lotniskowy

Dojazd do centrum Paryża z lotniska Beauvais zapewnia nam polska firma przewozowa Busparis. Cena za bilet w obie strony wynosi 26 EUR (ok. 117 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Po darmowej rejestracji na oficjalnej stronie klubu z Paryża będziemy mogli zakupić bilety na mecz, których cena wraz z opłatą rezerwacyjną rozpoczyna się od 36 Euro za sztukę (ok. 160 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

W pierwszej kolejność proponujemy obiekt w niedużej odległości od centrum Paryża. Za pobyt w terminie 4-5 grudnia w Hotelu Jarry Confort zapłacimy 247 zł za 1 osobę i 302 zł za 2 osoby. Wydłużając pobyt do 6 grudnia ceny zwiększą się do 596 zł (1 osoba) i 604 zł (2 osoby).

Bliżej do stadionu gospodarzy będzie nam z obiektu noclegowego Avenir Hotel, w którym koszty pobytu rozkładają się następująco : 379 zł – 1 osoba i 384 zł -2 osoby za jedną dobę oraz 929 zł – 1 osoba i 939 zł – 2 osoby przy dwóch dobach.

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz na szczycie tabeli pomiędzy PSG i Nantes odbędzie się w środę 4 grudnia o godzinie 21.05 na Parc des Princes w Paryżu. 

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:  https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !