EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Ligue 1: Olympique Marsylia-Paris Saint-Germain już od 1082 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Najważniejsze piłkarskie wydarzenie Ligue 1 sezonu 2019/2020. Le Classique w walce o najwyższe cele, starcie vicelidera z liderem francuskiej elity. PSG pewnie zmierza po mistrzowskim tytuł i nie ma tu większej sensacji. Nieco większa natomiast na miejscu drugim, gdzie zadomowiła się i to naprawdę udanie Marsylia pod wodzą Andre Villasa-Boasa. Przewaga Paryżan nad marcowym przeciwnikiem jest naprawdę pokaźna, ale nic nie podbudowuje francuskich klubów tak, jak triumf nad bogaczem ze stolicy kraju. Mecz OM-PSG zaplanowano na 22 marca, godzinę 21:00. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy od 1082 zł.

Przelot

Do Marsylii możemy udać się wyłącznie lotami przesiadkowymi, najlepszą opcją będzie lot w dniu rozgrywanego meczu z Warszawy przez Amsterdam w cenie 444 zł REZERWUJ====>

Drugą opcją jest natomiast przelot dzień przed spotkaniem 21.03 z Krakowa przez Amsterdam za 342 zł REZERWUJ====>

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji –napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Transfer lotniskowy

Z lotniska w Marsylii dostaniemy się do centrum miasta autobusem Navette Marseille w około 25 minut. Bilet w jedną stronę kosztować nas będzie 7 EUR (ok. 32 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Wejściówki na spotkanie dostępne są za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Olympique Marsylia. Do ich zakupu niezbędna jest darmowa rejestracja. Za najtańsze bilety zapłacimy już od 89 EUR (ok. 380 zł) REZERWUJ====>

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Powrót

Podróż powrotną warto zaplanować dzień po spotkaniu, istnieje wówczas bezpośrednie połączenie lotnicze z Marsylii do Krakowa za 144 zł REZERWUJ====>

Dla zainteresowanych lotem do stolicy istnieje połączenie Marsylia-Warszawa Modlin przez Mediolan Bergamo za 160 zł REZERWUJ====>

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji –napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Nocleg

Na tą jedną noc możemy zatrzymać się nieopodal Orange Velodrome między innymi w City Residence Marseille za 164 zł (82 zł/os/doba) lub nieco drożej, w Odalys City Marseille Le Dome za 225 zł (113 zł/os/doba).

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz rozpocznie się 22 marca o godzinie 21:00 na Orange Velodrome w Marsylii.

Znalezione obrazy dla zapytania stade velodrome

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !