EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Ligue 1: Girondins Bordeaux – OGC Nice już od 736 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Sezon 2019/2020 to dla Bordeaux i Nicei ogromne rozczarowanie. Cele stawiane przed startem rozgrywek są daleko od ich realizacji. Zarówno Żyrondyści, jak i Les Aiglons ciągle oscylują w okolicach środka tabeli francuskiej ligi. Strata do 4 miejsca nie jest jednak jeszcze na tyle duża, by rezygnować z walki o europejskie puchary i bezpośrednie starcie obu drużyn może dać sporo odpowiedzi w tej kwestii. Mecz Girondins Bordeaux-OGC Nice zaplanowano na 01.03, godzinę 17:00. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy już od 736 zł.

Przelot

Przelot do Bordeaux proponujemy dzień przed rozgrywanym meczem, a więc 29.02. Warto zaznaczyć, że wówczas jedyną opcją są loty przesiadkowe, a najtańsze z nich to opcje z Warszawy Modlin przez Londyn Stansted za 277 zł REZERWUJ====> oraz Krakowa przez Londyn Stansted za 428 zł REZERWUJ====>

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji- napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Transport lotniskowy

Po całym Bordeaux możemy podróżować autobusami, sam przejazd z lotniska do centrum w obie strony to koszt około 16 zł. Więcej informacji na stronie https://www.infotbm.com/fr

Bilet na mecz

Bilety dostaniemy bezpośrednio za pomocą oficjalnej strony internetowej Girondins Bordeaux, za najtańsze z nich zapłacimy 15 EUR (ok. 65 zł) REZERWUJ====>

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Powrót

Lot powrotny do kraju oferujemy dzień po rozegranym meczu 02.03, bezpośrednio z Bordeaux dostaniemy się do Krakowa za 175 zł REZERWUJ====> Istnieje też opcja lotu do portu Warszawa Modlin przez Charleroi za 264 zł REZERWUJ====>

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji- napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Nocleg

Tradycyjnie już wrzucamy dwie propozycje noclegowe na oferowany wyjazd. Tym razem obiekty położone są bardzo blisko Matmut Atlantique. Pierwszy z nich to Campanile Bordeaux Nord – Le Lac w cenie 406 zł za dwie doby dla dwóch osób (102 zł/os/doba). Nieco droższy w kwestii pobytu jest obiekt ibis budget Bordeaux Lac za 441 zł (111 zł/os/doba).

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz odbędzie się 1 marca o godzinie 17:00 na Matmut Atlantique w Bordeaux.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !