La Liga: Valencia CF-Real Madryt już od 973 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Najciekawszym pojedynkiem 30 kolejki La Liga jest starcie Valencii CF z Realem Madryt. Gospodarze notują świetną passę meczów ligowych bez porażki. Ostatni raz Nietoperze polegli w La Liga Deportivo Alaves na samym początku roku. Czy po meczu z Realem Madryt seria będzie kontynuowana? W pierwszym starciu obu ekip Królewscy okazali się lepsi pokonując Valencię 2:0. Jaki wynik padnie 3 kwietnia? Pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 21.30 na Estadio Mestalla. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy już od 973 zł! 

Przelot

Do Walencji dolecimy bezpośrednio z Krakowa w dniu meczu za 171 zł REZERWUJ====>.

Powrót

Lot powrotny planujemy na następny dzień – 4 kwietnia. Z Walencji wrócimy do Warszawy Modlin (z przesiadką w Brukseli) za 289 zł REZERWUJ====>, Wrocławia (z przesiadką w Ibizie oraz Alicante) za 306 zł REZERWUJ====> i Warszawy (z przesiadką w Ibizie i Wiedniu) za 306 zł REZERWUJ====>.

Transfer lotniskowy

Na stadion Mestalla dojedziemy metrem linii 3 i 5 w cenie 9,80 EUR (ok. 42 zł) w obie strony REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Wejściówki nabędziemy za pośrednictwem oficjalnej strony Valencii CF. Bilety warte są od 87 EUR (ok. 374 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Oferujemy Hospederia del Pilar. Koszt jednodniowego noclegu w pokoju dwuosobowym wynosi 194 zł (97 zł os./noc).

Inną opcją może być B&B Hi Valencia Canovas. Tutaj za nocleg dla jednej osoby zapłacimy od 202 zł.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Mecz Valencia CF vs Real Madryt odbędzie się 3 kwietnia o godzinie 21.30 na Estadio Mestalla w Walencji.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !