EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

La Liga: Sevilla FC-Villarreal CF już od 1083 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Gospodarze z Andaluzji dzielnie depczą po piętach hiszpańskim potentatom tracąc do duetu FC Barcelona – Real Madryt tylko jeden punkt. Goście natomiast nie notują najlepszej passy zdobywając zaledwie oczko w czterech ostatnich spotkaniach. Czy na tle dobrze spisującej się Sevilli piłkarze z El Madrigal będą w stanie wywalczyć jakąkolwiek zdobycz punktową? Pierwszy gwizdek na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan rozlegnie się 15 grudnia o godzinie 18.30. Za przelot, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 1083 zł!

Przelot

Do Sevilli udamy się bezpośrednio z Krakowa 14 grudnia za 278 zł REZERWUJ====>.

Powrót

Do kraju wracamy 16 grudnia. Niestety tego dnia ze stolicy Andaluzji dostępne są wyłącznie połączenia z przesiadkami. Do Warszawy (z przesiadką w Lizbonie) dolecimy za 335 zł REZERWUJ====>, Krakowa (z przesiadką w Pizie) za 337 zł REZERWUJ====> oraz Warszawy Modlin (z przesiadką w Paryżu) za 381 zł REZERWUJ====>.

Transfer lotniskowy

Z lotniska w Sevilli do centrum miasta dojedziemy autobusami firmy Aena. Przejazd w obie strony kosztuje 8 EUR (ok. 36 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Wejściówki dostępne są wyłącznie za pośrednictwem rynku wtórnego. Ceny jednostkowe biletów rozpoczynają się od 56,57 EUR (ok. 255 zł) REZERWUJ====>.

 

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Proponujemy oddalony niecałe 5 km od portu lotniczego Ibis Budget Sevilla Aeropuerto. Koszt dwudniowego pobytu wynosi 391 zł za jedną oraz 357 zł za dwie osoby (ok. 89,5 zł os./noc).

Bliżej na stadion będziemy mieli wybierając Exe Sevilla Palmera, gdzie za nocleg w terminie 14-16 grudnia zapłacimy 402 zł (100,5 zł os./noc).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Pojedynek Sevilli FC z Villarrealem CF zaplanowano na 15 grudnia na godzinę 18.30. 

Znalezione obrazy dla zapytania estadio ramón sánchez pizjuán

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:  https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !