EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

La Liga: Sevilla FC-RC Celta już od 1078 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Zapraszamy na kolejną wyprawę do Hiszpanii. Tym razem jednak obierzemy sobie inny cel niż Madryt czy Barcelonę, a mianowicie Sevillę. Na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán 30 sierpnia przyjedzie drużyna RC Celty, która w zeszłym sezonie walczyła o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Jak na tle faworytów z Andaluzji wypadną goście?Pierwszy gwizdek rozlegnie się o godzinie 20.00. Za przelot, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 1078 zł!

Przelot

Proponujemy wylot dzień przed meczem z Krakowa do Sewilli (z przesiadką w Brukseli) za 351 zł REZERWUJ====>.

Powrót

Z Hiszpanii do Polski wracamy 31 sierpnia. Do Warszawy (z przesiadkami w Alicante oraz Oslo) dotrzemy za 272 zł REZERWUJ====>, natomiast do Krakowa dolecimy bezpośrednio za 478 zł REZERWUJ====>.

Transfer lotniskowy

Z lotniska w Sevilli do centrum miasta dojedziemy autobusami firmy Aena. Przejazd w obie strony kosztuje 8 EUR (ok. 36 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Wejściówki zakupimy na rynku wtórnym. Za najtańsze bilety zapłacimy 55 EUR (ok. 248 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Proponujemy dwudniowy pobyt w Ibis Budget Sevilla Aeropuerto. Koszt noclegu wynosi 375 zł dla jednej oraz 341 zł dla dwóch osób (85,5 zł os./noc).

Dla największych kibiców Sevilli FC obiektem godnym uwagi jest oddalony o 400 metrów od Estadio Ramon Sanchez Pizjuan Hotel Virgen de los Reyes. Za pobyt w dniach 29-31 sierpnia w pokoju jedno i dwuosobowym zapłacimy kolejno 350 oraz 365 zł (91,5 zł os./noc).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dzień gwarancji  ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilku  złotych – dodatkowo używając kodu rabatowego “jedznamecz” zyskamy dodatkowy upust w wysokości 10%! REZERWUJ====>

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz Sevilla FC vs RC Celta odbędzie się 30 sierpnia o godzinie 20.00 na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !

 

 

 

 

0 Komentarzy

Zostaw odpowiedź

XHTML: Możesz użyć tych tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>