EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

La Liga: Real Sociedad-FC Barcelona już od 1197 zł! (przelot+bilet na mecz+trzy noclegi)

Z kolejną wizytą na hiszpańskie boiska udajemy się nad Zatokę Biskajską do regionu, w którym piłka nożna jest traktowana co najmniej jak religia. Mowa tutaj o Kraju Basków, a konkretniej mówiąc o miejscowości San Sebastian, w której to miejscowy Real Sociedad w arcyciekawym spotkaniu XVII kolejki Primera Division podejmować będzie aktualnych mistrzów kraju. Gospodarze rozgrywają bardzo dobry sezon i pod koniec listopada plasują się na szóstej pozycji w ligowej tabeli. Z kolei Blaugrana zgodnie z przewidywaniami przewodzi ligowej tabeli, jednak wobec stylu gry podopiecznych Valverde jest mnóstwo zastrzeżeń płynących z wielu różnych stron. Patrząc nieco dalej wstecz można stwierdzić, że gościom zazwyczaj ciężko grało się na gorącym baskijskim terenie, jednak trzy ostatnie lata to trzy komplety punktów wywiezione przez Dumę Katalonii z Estadio Anoeta. Czy również i tym razem Messi i spółka zgarną pełną pulę? Mecz rozpocznie się w sobotę 14 grudnia o godzinie 16.00 w San Sebastian. Za przelot, bilet na mecz oraz trzy noclegi zapłacimy już od 1197 zł!

Przelot

W pierwszą część podróży udajemy się drogą lotniczą do miejscowości Bordeaux, a za loty z Krakowa w terminie 13-16 grudnia zapłacimy 254 zł REZERWUJ====>.

Transfer lotniskowy

Z Bordeaux do San Sebastian dotrzemy Flixbusem w dniach 14-16 grudnia od 76 zł za podróż w dwie strony REZERWUJ====>. Ze względu na późną porę przylotu w piątek 13 grudnia do Baskonii udajemy się dopiero w dniu meczu, a pierwszy nocleg rezerwujemy we Francji.

Bilet na mecz

Wejściówki na mecz takiego kalibru dostaniemy jedynie za pomocą rynku wtórnego. Najtańsze z nich zakupimy w konfiguracji dla dwóch osób, wtedy cena jednego biletu wynosić będzie 124.04 Euro (ok. 558 zł). Chcąc kupić pojedynczy bilet będziemy musieli zapłacić 152.22 Euro (ok. 685 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Na pierwszą noc z konieczności musimy zatrzymać się w Bordeuax, a dobrą i tanią opcją będzie hotel Eklo Bordeaux Centre Bastide. Za nocleg w tym obiekcie z 13 na 14 grudnia zapłacimy 210 zł za 1-2 osoby.

W docelowym mieście naszej podróży, czyli San Sebastian możemy zatrzymać się w okolicach Estadio Anoeta w obiekcie Casa Rural Artola. Za pobyt w tym miejscu w dniach 14-16 grudnia zapłacimy 408 zł za jedną/dwie osoby.

W ścisłym centrum miasta polecamy znakomicie oceniany obiekt noclegowy Pension Buenpas. W tym samym terminie możemy zatrzymać się tutaj rezerwując pokój dla 1-2 osób za 526 zł za cały pobyt.

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz pomiędzy Realem Sociedad a FC Barceloną odbędzie się w sobotę 14 grudnia o godzinie 16.00 na Estadio Anoeta w San Sebastian.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !