La Liga: Real Madryt-SD Huesca już od 957 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Real Madryt w przeciągu tygodnia przegrał cały sezon. Najpierw podwójna porażka z Barceloną pozbawiła złudzeń o mistrzostwie i Pucharze Hiszpanii, by następnie dostać srogie lanie od Ajaxu Amsterdam i odpaść z rozgrywek Ligi Mistrzów. Głowy zapewne się posypią i nawet zwycięstwo nad ostatnią SD Huesca niewiele zmieni, jednak porażka spowoduje wręcz trzęsienie ziemi, które na Santiago Bernabeu od dłuższego czasu się zanosi. Mecz odbędzie się 31 marca o godzinie 20.45 w Madrycie. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy już od 957 zł! 

Przelot/Powrót

Wyprawę do stolicy Hiszpanii proponujemy w dniach 31.03 – 01.04. Za lot w obie strony relacji Warszawa Modlin – Madryt zapłacimy 578 zł REZERWUJ====>.

Z Madrytu wrócimy również bezpośrednio do Krakowa za 388 zł REZERWUJ====>.

Transport lotniskowy

Do centrum Madrytu dojedziemy dzięki autobusom firmy Linea Express za 5 EUR (ok. 22 zł) REZERWUJ====>.

Można również skorzystać z metra linii 8. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ====>.

Bilet na mecz

Sugerujemy skorzystanie z rynku wtórnego. Ceny biletów rozpoczynają się od 58,15 EUR (ok. 250 zł) REZERWUJ====>.

   

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Oferujemy pobyt w obiektach znajdujących się promieniu kilometra od newralgicznych miejsc. Pierwszy z nich to Hostal Viky, w którym za jednodniowy nocleg zapłacimy 258 zł za jedną oraz 280 za dwie osoby (140 zł os./noc).

Dla kibiców reflektujących nocleg bliżej Estadio Santiago Bernabeu polecamy oddalony o 600 metrów od stadionu Senator Castellana. Tutaj pobyt w pokoju jednoosobowym kosztuje 174 zł oraz 213 zł za pokój dwuosobowy (106,5 zł os./noc).

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Mecz Real Madryt – SC Huesca odbędzie się 31 marca o godzinie 20.45 na Estadio Santiago Bernabeu w Madrycie.

Znalezione obrazy dla zapytania estadio santiago bernabéu

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !