EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

La Liga: RCD Espanyol-FC Barcelona już od 1316 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Derby Barcelony należą do jednych z najbardziej jednostronnych rywalizacji, a tegoroczna gra Papużek jeszcze bardziej ułatwia wskazanie faworyta w pojedynku, który zostanie rozegrany 4 stycznia. Oczywiście tegoroczna gra Dumy Katalonii również nie zachwyca, ale fatalna seria Espanyolu oraz zaledwie dwie ligowe wygrane wyglądają zdecydowanie bardziej dramatycznie. Pierwszy gwizdek na Estadi Cornellà-El Prat rozlegnie się o godzinie 21.00. Za przelot, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 1316 zł!

Przelot

Do Barcelony wylatujemy 3 stycznia z Warszawy Modlin za 426 zł REZERWUJ====> lub Warszawy z lotniska im. Fryderyka Chopina za 489 zł* (cena regularna 518 zł) REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Powrót

Wycieczkę kończymy 5 stycznia wylotem ze stolicy Katalonii do Krakowa za 184 zł REZERWUJ====> oraz Warszawy za 269 zł* (cena regularna 299 zł) REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Transfer lotniskowy

Autobus firmy Aerobus zapewni nam transport na trasie lotnisko – centrum miasta – lotnisko w kwocie 10.20 EUR (ok. 46 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Wejściówki dostępne są jeszcze na oficjalnej stronie RCD Espanyol. Ceny biletów rozpoczynają się od 92,50 EUR (ok. 417 zł). Przed zakupem należy dokonać darmowej rejestracji REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Proponujemy dwudniowy pobyt w NH Sant Boi, w którym cena za nocleg wynosi 592 zł za jedną oraz 485 zł za dwie osoby (ok. 121,5 zł os./noc).

Inną opcją jest Hotel Alguer Camp Nou, gdzie za pobyt w terminie 3-5 stycznia zapłacimy 455 zł za pokój jednoosobowy oraz 487 zł za pokój dwuosobowy (ok.122 zł os./noc).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Derby Barcelony na Estadi Cornellà-El Prat zostaną rozegrane 4 stycznia o godzinie 21.00.

Znalezione obrazy dla zapytania Estadi Cornellà-El Prat

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !