EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

La Liga: FC Barcelona-Sevilla FC już od 1345 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Duma Katalonii notuje najgorszy od ponad dekady początek sezonu. Zaledwie cztery wywalczone punkty i strata aż pięciu bramek w trzech pierwszych kolejkach, to wyniki, do których kibice Blaugrany nie są przyzwyczajeni. Goście natomiast okupują obecnie trzecie miejsce. Czy starcie z Andaluzyjczykami będzie dla Katalończyków nowym początkiem czy pogłębi i tak już spory kryzys w ekipie. Mecz odbędzie się 6 października o godzinie 21.00 na stadionie Camp Nou w Barcelonie. Za przelot, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 1345 zł!

Przelot

Do stolicy Katalonii radzimy się udać dzień przed meczem – 6 października. Do Barcelony dotrzemy z Warszawy za 236 zł* (cena regularna 279 zł) REZERWUJ====>, Warszawy Modlin za 239 zł REZERWUJ====> oraz Krakowa za 350 zł REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Powrót

Do kraju wracamy 7 października. Z Barcelony wrócimy do Warszawy (z przesiadką w Lyonie) za 267 zł* (cena regularna 307 zł) REZERWUJ====>, Gdańska (z przesiadką w Londynie) za 350 zł* (cena regularna 446 zł) REZERWUJ====>, Warszawy Modlin za 401 zł REZERWUJ====> oraz Krakowa za 504 zł REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Transfer lotniskowy

Dojazd z portu lotniczego w Barcelonie do centrum miasta zapewni nam firma przewozowa Aerobus. Koszt przejazdu w obie strony wynosi 10,20 EUR (ok. 46 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Aktualnie wejściówki można nabyć za pośrednictwem rynku wtórnego. Najtańsze bilety kosztują 118 EUR (ok. 531 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Proponujemy dwudniowy pobyt w zlokalizowanym nieco ponad 3 kilometry od stadionu Camp Nou Travelodge Barcelona Fira, w którym koszt noclegu dla jednej/dwóch osób wynosi 928/861 zł (ok. 215,5 zł os./noc).

Alternatywą może być oddalony o 5 kilometrów od lotniska w Barcelonie Motel Punt 14. Za pobyt w terminie 5-7 października w pokoju dwuosobowym zapłacimy 529 zł (ok. 132,5 zł os./noc).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Hit 8 kolejki La Liga pomiędzy FC Barceloną a Sevillą FC odbędzie się 6 października o godzinie 21.00 na stadionie Camp Nou w Barcelonie.

Znalezione obrazy dla zapytania camp nou

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !