EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

La Liga: FC Barcelona-Real-Madryt już od 2271 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Wszelkie słowa na temat El Clasico są zbędne. Bogata historia, wielcy zawodnicy oraz cała otoczka panująca wokół tego starcia powoduje, że na hiszpański klasyk czeka cały świat. Pierwotnie pojedynek FC Barcelony z Realem Madryt miał się odbyć 26 października, jednak niestety sport ponownie przegrał z polityką i spotkanie zostało przełożone na 18 grudnia. Emocji (oby tylko tych sportowych) zapewne nie zabraknie, a samo widowisko powinno obfitować w wiele bramek, gdyż ostatni bezbramkowy remis w bezpośrednim starciu obu ekip odnotowano 17 lat temu! Piłkarskie święto rozpocznie się o godzinie 20.00 na stadionie Camp Nou w Barcelonie. Za przelot, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 2271 zł!

Przelot

Do Hiszpanii możemy wylecieć w dniu meczu z Warszawy za 398 zł REZERWUJ====>.

Lub dzień wcześniej z Warszawy Modlin za 90 zł REZERWUJ====> oraz Katowic za 129 zł* (cena regularna 169 zł) REZERWUJ====>. Istnieje jeszcze możliwość wylotu z Krakowa do Girony za 93 zł REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Powrót

Stolicę Katalonii opuszczamy 19 grudnia wylatując do Katowic za 519 zł* (cena regularna 558 zł) REZERWUJ====>, Krakowa za 614 zł REZERWUJ====> lub Warszawy Modlin za 721 zł REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Transfer lotniskowy

Autobus firmy Aerobus zapewni nam transport na trasie lotnisko – centrum miasta – lotnisko w kwocie 10.20 EUR (ok. 46 zł) REZERWUJ====>.

Natomiast z Girony do centrum Barcelony dojedziemy dzięki liniom przewozowym Sagales w cenie 16 EUR (ok. 72 zł).

Bilet na mecz

Jedynym źródłem, z którego nabędziemy wejściówki pozostaje rynek wtórny. Cena pojedynczego biletu wynosi 295 EUR (ok. 1327,50 zł). W przypadku wyjazdu na mecz z osobą towarzyszącą kwota ta wzrasta do 633 EUR (ok. 2848,50 zł/1424,25 zł os./bilet) REZERWUJ====>.

 

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Proponujemy obiekty znajdujące się nieopodal stadionu Camp Nou. Pierwszy z nich to Hotel BestPrice Gracia, który oferuje dwudniowy nocleg pokoju dwuosobowym w cenie 381 zł (ok. 95,5 zł os./noc). Dla kibiców przylatujących do Barcelony w dniu meczu kwota ta wynosi 190 zł (95 zł os./noc).

Nieco bliżej do boiska Dumy Katalonii będziemy mieli wybierając obiekt Hostal Barcelona. Za pobyt w terminie 17-19 grudnia zapłacimy 295 zł za jedną oraz 418 zł za dwie osoby (104,5 zł os./noc).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

El Clasico rozpocznie się 18 grudnia o godzinie 20.00 na stadionie Camp Nou w Barcelonie.

Znalezione obrazy dla zapytania el clasico

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !