La Liga: FC Barcelona-RCD Espanyol od 969 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Po wygranym kolejnym już El Clasico droga do mistrzostwa dla Barcelony wydaje się być niemal autostradą bez bramek. By jednak uniknąć nerwów i oglądania się na drugie w tabeli Atletico podopieczni Ernesto Valverde muszą zachować pełną koncentrację. Przed nimi kolejne niezwykle ważne w kontekście kibiców starcie, czyli derbowa rywalizacja z Espanyolem. Mecz zaplanowano na 30.03, godzinę 16:15. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy od 969 zł.

Przelot

Wylot do Barcelony proponujemy dzień przed spotkaniem 29.03, wówczas istnieje możliwość przelotów do Hiszpanii z przesiadkami. Pierwsza z opcji to lot z Krakowa przez Marsylię za 311 zł REZERWUJ====>, inna możliwość to lot z Wrocławia przez Londyn Stansted za 391 zł REZERWUJ====>

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji- napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Transport lotniskowy

Z portu lotniczego do centrum miasta najdogodniej dostać się autobusem firmy Aerobus. Bilet można zakupić online w cenie 10,20 EUR (ok. 44 zł) w obie strony REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Wejściówki dostępne są za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej FC Barcelony. Najtańsze z nich to koszt (wraz z opłatami) zaledwie 71,5 EUR (ok. 308 zł) REZERWUJ====>

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Powrót

Loty powrotne do kraju proponujemy dzień po spotkaniu 31.03, wówczas bezpośrednimi połączeniami dostaniemy się do Gdańska za 104 zł* (cena regularna 151 zł) REZERWUJ====> oraz do Katowic za 204 zł* (cena regularna 258 zł) REZERWUJ====>

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji- napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Nocleg

Na dwie noce przewidziane w wyjeździe proponujemy dwa obiekty noclegowe nieopodal stadionu. Pierwszy z nich to Camp Nou Home, w którym za pobyt dla dwóch osób zapłacimy 404 zł (101 zł/os/noc). Inna, nieco droższa opcja na nocleg dla dwóch osób to Campanile Barcelona Sud-Cornella w cenie 462 zł (116 zł/os/noc).

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz odbędzie się 30 marca o godzinie 16:15 na Camp Nou w Barcelonie.

camp nou w barcelonie

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !