La Liga: FC Barcelona-RC Celta już od 791 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Tuż przed rodzinną wizytą przy świątecznym stole warto pamiętać, że na kibiców czeka wiele piłkarskich emocji. To również doskonała okazja, by sprawić komuś wielki prezent i nawet spełnić marzenia, a wizyta na Camp Nou dla wielu należy właśnie do tej grupy. FC Barcelona próbująca uporać się z kłopotami, które tworzy coraz większa liczba kontuzji podejmie u siebie Celtę Vigo odbudowującą się pod wodzą nowego, portugalskiego szkoleniowca. Mecz zaplanowano na 22 grudnia, godzinę 18:30. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy od 791 zł.

Przelot

Wylot na spotkanie proponujemy dzień przed meczem 21.12, wówczas do Barcelony dostaniemy się z Katowic za 144 zł* (cena regularna 189 zł) REZERWUJ====> oraz z Warszawy za 151 zł REZERWUJ====>

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji- napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Transport lotniskowy

Z portu lotniczego do centrum miasta najdogodniej dostać się autobusem firmy Aerobus. Bilet można zakupić online w cenie 10,20 EUR (ok. 44 zł) w obie strony REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Wejściówki dostępne są za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej FC Barcelony. Najtańsze z nich to koszt (wraz z opłatami) 40,5 EUR (ok. 174 zł) REZERWUJ====>

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Powrót

Powrót do kraju proponujemy dzień po meczu, 23.12, wówczas bezpośrednimi lotami przedostaniemy się do: Katowic za 309 zł (cena regularna 343 zł) REZERWUJ====>, do Warszawy za 472 zł REZERWUJ====> oraz do Krakowa za 561 zł REZERWUJ====>

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji- napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Nocleg

Na pobyt na dwie noce dla dwóch osób polecamy dwa obiekty położone nieopodal stadionu. Za noclegi w Pension 45 zapłacimy 240 zł (60 zł/os/noc), natomiast pobyt w easyHotel Barcelona to koszt 335 zł (84 zł/os/noc).

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz odbędzie się 22 grudnia o godzinie 18:30 na Camp Nou w Barcelonie.

camp nou w barcelonie

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !