EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

La Liga: FC Barcelona- Levante UD już 1317 od zł! (transport+bilet na mecz+nocleg)

Ostatnia dzisiejsza propozycja, ale jakże gorąca. Po raz kolejny zapraszamy na Camp Nou, do słonecznej Barcelony gdzie lokalna Blaugrana podejmie zespół Levante. Katalończycy pewnie zmierzają po tytuł, natomiast Levante walczy o utrzymanie się w lidze. Nic nie jest jeszcze przesądzone, więc zgarnięcie 3 punktów, może być dla jednej jak i drugiej drużyny zbawienne. Mecz odbędzie się 27 kwietnia o godz. 20:45 na Camp Nou w Barcelonie. Za transport, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 1317 zł!

Przelot

Proponujemy wylot dzień przed meczem z Berlina do Barcelony za 320 zł REZERWUJ====> lub z Katowic do Barcelony za 529 zł* (cena regularna 619 zł) REZERWUJ====>

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Powrót

Wylot planujemy dzień po meczu z Barcelony do Katowic za 77 zł* (Cena regularna 119 zł) REZERWUJ====> lub z Barcelony do Berlina za 464 zł REZERWUJ====>

 

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji- napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Transport lotniskowy

Z portu lotniczego do centrum miasta najdogodniej dostać się autobusem firmy Aerobus. Bilet można zakupić online w cenie 10,20 EUR (ok. 44 zł) w obie strony REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Wejściówki dostępne są za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej FC Barcelony. Najtańsze z nich to koszt (wraz z opłatami) 91,5 EUR (ok. 403 zł) REZERWUJ====>

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Proponujemy nocleg w Hotel Esplugues gdzie za dwie noce w pokoju dwuosobowym zapłacimy 525 zł (ok. 132 zł/os./noc). Drugim obiektem w którym proponujemy nocleg jest Hesperia Sant Joan gdzie za dwie noce w pokoju dwuosobowym zapłacimy 645 zł (ok. 162 zł/os./noc).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie. REZERWUJ====>

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz odbędzie się 27 kwietnia o godzinie 20:45 na Camp Nou w Barcelonie.camp nou w barcelonie

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !