EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

La Liga: Atletico Madryt – SD Eibar już od 1166 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Od początku sezonu jasne jest, że o triumf i prym w hiszpańskiej La Liga powalczą przede wszystkim trzy zespoły. Jednym z nich będzie z pewnością Atletico Madryt, jednak przed Diego Simeone i jego podopiecznymi duże wyzwanie, by po ogromnej rewolucji szybko zgrać się do dream teamu. Proponujemy wizytę w stolicy Hiszpanii, na Wanda Metropolitano, gdzie Atletico zmierzy się z Eibarem, a to również kapitalna okazja by zobaczyć w akcji choćby Joao Felixa. Mecz zaplanowano na 01.09, godzinę 19:00. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy od 1166 zł.

Przelot

Proponujemy dwa bezpośrednie połączenia lotnicze z Madrytem w dniu 31.08. Pierwsza możliwość to lot z Wrocławia za 608 zł REZERWUJ====>, inna opcja to przelot z lotniska Warszawa-Modlin za 726 zł REZERWUJ====>

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji- napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Transport lotniskowy

Z lotniska w Madrycie do centrum miasta można się dostać autobusem firmy Linea Express. Podróż trwa około 40 minut a cena biletu wynosi 5 EUR (ok. 22 zł).

Bilet na mecz

Wejściówki można zamówić na oficjalnej stronie Atletico Madryt. Najtańsze bilety wraz z opłatą rezerwacyjną kosztują 32 EUR (ok. 139 zł) REZERWUJ====>

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Powrót

Powrót do kraju proponujemy dzień po rozegranym meczu 02.09, wówczas bezpośrednio z Madrytu dostaniemy się do Krakowa za 209 zł REZERWUJ====> oraz Warszawy-Modlin za 478 zł REZERWUJ====>

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji- napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Nocleg

Tradycyjnie już wskazujemy dwie możliwości noclegowe na pobyt w stolicy Hiszpanii. Tańsza z nich to A&Z Javier Cabrini za 374 zł (94 zł/os/noc). Inna opcja, nieco droższa to nocleg w Hotel Barajas Plaza za 430 zł (108 zł/os/noc).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dzień gwarancji  ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilku  złotych – dodatkowo używając kodu rabatowego “jedznamecz” zyskamy dodatkowy upust w wysokości 10%! REZERWUJ====>

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz odbędzie się 1 września, o godzinie 19:00 na Wanda Metropolitano w Madrycie.

Znalezione obrazy dla zapytania wanda metropolitana entrance

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !