La Liga: Atletico Madryt-Girona FC od 822 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Na przełomie marca i kwietnia hiszpańska La Liga nie zwalnia tempa, na co dowodem jest kolejka w środku tygodnia. Proponujemy wyjazd na wtorkową rywalizację,02.04, pomiędzy Atletico Madryt wciąż walczącym o mistrzowski tytuł, a Gironą chcącą potwierdzić swoje utrzymanie w elicie. Mecz zaplanowano na godzinę 19:30. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy od 822 zł.

Przelot

Lot do stolicy Hiszpanii proponujemy dzień przed spotkaniem 01.04. Bezpośrednimi lotami dostaniemy się wówczas do Madrytu z lotniska Warszawa-Modlin za 182 zł REZERWUJ====> lub z Krakowa za 457 zł REZERWUJ====>

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji- napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Transport lotniskowy

Z lotniska w Madrycie do centrum miasta można się dostać autobusem firmy Linea Express. Podróż trwa około 40 minut a cena biletu wynosi 5 EUR (ok. 22 zł).

Bilet na mecz

Wejściówki można zamówić na oficjalnej stronie Atletico Madryt. Najtańsze bilety wraz z opłatą rezerwacyjną kosztują 32 EUR (ok. 138 zł) REZERWUJ====>

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Powrót

Podróż powrotna do Polski najlepiej, aby była zaplanowana na dzień po spotkaniu 03.04. Bezpośrednim lotem z Madrytu dostaniemy się wówczas do portu Warszawa-Modlin za 336 zł REZERWUJ====> oraz do Krakowa za 387 zł REZERWUJ====>

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji- napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Nocleg

Proponujemy dwie opcje noclegowe na dwie noce w Madrycie, cena uzależniona jest od dostępnych tam udogodnień. Tańsza opcja to  A&Z Javier Cabrini za 288 zł (72 zł/os/noc), natomiast ta nieco droższa możliwość na nocleg to pobyt w Travelodge Madrid Alcala za 413 zł (104 zł/os/noc).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie. REZERWUJ====>

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz odbędzie się 2 kwietnia, o godzinie 19:30 na Wanda Metropolitano w Madrycie.

Znalezione obrazy dla zapytania wanda metropolitana entrance

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !