EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Formuła 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii już od 1835 zł! (przelot+bilet na wyścig+nocleg)

Królowa sportów motorowych wraca tam, gdzie się narodziła. To właśnie na torze Silverstone, 13 maja 1950 roku odbył się pierwszy wyścig Formuły 1. Premierowym zwycięzcą okazał się Włoch Giuseppe Farina. Tifosi będą liczyli na powtórkę w wykonaniu Ferrari, które z Sebastianem Vettelem za kierownicą okazało się najlepsze w zeszłym roku, przerywając tym samym dominację Lewisa Hamiltona, triumfatora czterech wcześniejszych edycji GP Wielkiej Brytanii. Wyścig odbędzie się 14 lipca o godzinie 14.10 czasu lokalnego. Za przelot, bilet na wyścig oraz nocleg zapłacimy już od 1835 zł!

Przelot

Wyprawę do Wielkiej Brytanii planujemy w dniach 13-15 lipca. Do Londynu wraz z powrotem dostaniemy się z lotnisk w Gdańsku za 165 zł* (cena regularna 218 zł) REZERWUJ====>, Poznania za 183 zł* (cena regularna 227 zł) REZERWUJ====>, Katowic za 229 zł* (cena regularna 266 zł) REZERWUJ====>, Bydgoszczy za 271 zł REZERWUJ====>, Szczecina za 329 zł REZERWUJ====>, Krakowa za 338 zł REZERWUJ====>, Warszawy Modlin za 362 zł REZERWUJ====> oraz Wrocławia za 382 zł REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Transfer lotniskowy

Z londyńskich portów lotniczych do stacji Londyn Victoria Coach Station dojedziemy autobusem linii National Express. Za bilet z lotniska Gatwick zapłacimy od 3,80 GBP (ok. 19 zł) REZERWUJ====>, Stansted od 4 GBP (ok. 20 zł) REZERWUJ====> i Luton od 7 GBP (ok. 34 zł) REZERWUJ====>.

Transfer na tor

Ze stacji Londyn Victoria Coach Station na tor Silverstone dotrzemy Megabusem w cenie od 19,77 GBP (ok. 95 zł) REZERWUJ====>.

Z powrotem wrócimy tym samym przewoźnikiem za 21,50 GBP (ok. 104 zł) REZERWUJ====>.

Dla kibiców, którzy będą chcieli pozostać dłużej na Silverstone oferujemy wyjazd tą samą linią do Northampton za 10 GBP (ok. 48 zł) REZERWUJ====>. Stamtąd do Londynu wrócimy dzięki firmie National Express w cenie 16,30 GBP (ok. 79 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na wyścig

Bilety na niedzielny wyścig zakupimy na stronie Gpticketshop.com. Najtańsze wejściówki na miejsca stojące wraz z wysyłką i opłatą manipulacyjną kosztują 262,80 EUR (ok. 1125 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby ceny na zawody byłyby nieaktualne, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz/wyścig/zawody możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Polecamy dwudniowy pobyt w Dashwood Studios (Campus Accommodation). Cena za nocleg dla jednej osoby wynosi 957 zł, natomiast dla dwóch osób 654 zł (163,5 zł os./noc).

Do wyboru mamy także Albion House, w którym za nocleg dla dwóch osób zapłacimy 754 zł (188,5 zł os./noc).

Zachęcamy do skorzystania z naszego linku polecającego dzięki, któremu przy rezerwacji noclegu możemy zyskać 50 zł zniżki.

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie. REZERWUJ====>

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Znalezione obrazy dla zapytania silverstone becketts

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !