EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Formuła 1: Grand Prix Węgier już od 687 zł! (transport+bilet na wyścig+nocleg)

Kolejny HIT!!! w naszym serwisie. Tym razem oferujemy wyjazd na wyjątkowy dla polskich kibiców Formuły 1 Hungaroring. To właśnie na tym torze debiutował w najbardziej prestiżowej kategorii wyścigowej Robert Kubica. Premierowy wyścig okrasił punktami, które niestety zostały mu odebrane z powodu zbyt lekkiego samochodu. Czy fatalnie spisujący się team Williams zamaskuje słabości swojego bolidu na krętym węgierskim torze? Wyścig odbędzie się 4 sierpnia o godzinie 15.10. Za transport, bilet na wyścig oraz nocleg zapłacimy już od 687 zł!

Transport

Do Budapesztu możemy wylecieć w dniu zawodów. Za lot z Warszawy wraz z powrotem do kraju następnego dnia zapłacimy 432 zł* (cena regularna 511 zł) REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Innym wariantem dotarcia do stolicy Węgier jest wyjazd Flixbusem w dniu 3 sierpnia. Za przejazd w obie strony (powrót planujemy na 5 sierpnia) zapłacimy z Krakowa od 116 zł REZERWUJ====>, Wrocławia od 120 zł REZERWUJ====>, Poznania od 140 zł REZERWUJ====>, Gdańska od 172 zł REZERWUJ====> oraz Warszawy od 192 zł REZERWUJ====>.

Transfer lotniskowy

Z przystanku autobusowego do dworca usytuowanego przy Moście Arpada dotrzemy komunikacją miejską. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ====>.

Następnie na Hungaroring dojedziemy bezpłatnie autobusem, który w trakcie weekendu wyścigowego będzie odjeżdżał regularnie.

Bilet na wyścig

Sugerujemy skorzystanie z oficjalnej strony Formuły 1. Ceny za bilet na niedzielny wyścig rozpoczynają się od 90 EUR (ok. 385 zł) REZERWUJ====>.

     

Gdyby ceny na zawody byłyby nieaktualne, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz/wyścig/zawody możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Dla kibiców, którzy wybiorą się do Budapesztu w pojedynkę polecamy Budapest Garden Hotel. Cena za dwudniowy pobyt wynosi 311 zł*.

*w kwotę wliczono podatek miejski

Inną opcją może być Budapest Hostel Heroes. Za nocleg dla jednej i dwóch osób zapłacimy kolejno 186 zł oraz 372 zł (93 zł os./noc).

Zachęcamy do skorzystania z naszego linku polecającego dzięki, któremu przy rezerwacji noclegu możemy zyskać 50 zł zniżki.

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie. REZERWUJ====>

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Wyścig o Grand Prix Węgier odbędzie się 4 sierpnia o godzinie 15.10 na torze Hungaroring pod Budapesztem.

Znalezione obrazy dla zapytania hungaroring

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !