EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Europa League: Sporting CP-Rosenborg BK już od 873 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Faza grupowa Ligi Europy rusza do gry już w najbliższych dniach, proponujemy więc wyjazd na te rozgrywki nieco później na trzecią serię gier. W Lizbonie, na Estadio Jose Alvalade zmierzą się ze sobą Sporting CP oraz Rosenborg BK. Mecz zaplanowano na 24.10, godzinę 20:00 czasu lokalnego. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy już od 873 zł.

Przelot

Wylot do Lizbony proponujemy jeszcze w dniu spotkania 24.10, bezpośrednimi połączeniami dostaniemy się do Portugalii z Warszawy Modlin za 164 zł REZERWUJ====> oraz z Krakowa za 516 zł REZERWUJ====>

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji –napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Bilet na mecz

Wejściówki na spotkanie dostępne są za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Sportingu. Do zakupu nie jest konieczna rejestracja, wystarczy podanie swoich danych oraz maila w trakcie zakupu. Najtańsze bilety kupimy już od 15 EUR (65 zł) REZERWUJ====>

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Powrót

Powrót do Polski z Lizbony proponujemy dzień po rywalizacji 25.10, istnieje bezpośrednie połączenie do Warszawy za 586 zł REZERWUJ====> Inna opcja to lot przesiadkowy do Poznania przez Londyn Stansted za 273 zł REZERWUJ====>

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji –napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Nocleg

Tradycyjnie już podrzucamy dwie opcje noclegowe na pobyt w Portugalii. Oba obiekty położone są nieopodal stadionu Sportingu. Pierwszy z nich to Marvelous space za 115 zł (58 zł/os/noc). Inna opcja to pobyt w Quinta Nova Guest Room za 195 zł (98 zł/os/noc).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne,  wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz odbędzie się 24 października o godzinie 20:00 czasu lokalnego na Estadio Jose Alvalade w Lizbonie.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !