EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Europa League: AS Roma-Borussia Mönchengladbach już od 469 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Nie tylko Liga Mistrzów przynosi spotkania, które elektryzują fanów najlepszej europejskiej piłki. Proponujemy więc wizytę w Rzymie, by w ramach nieco mniej elitarnej siostry Champions League – Ligi Europy obejrzeć pojedynek włosko-niemiecki. 24 października o 19:00 na Stadio Olimpico zmierzą się ze sobą AS Roma i Borussia Mönchengladbach. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy od 469 zł.

Przelot

Wylot do Italii proponujemy w dniu spotkania 24.10, bezpośrednimi połączeniami dostaniemy się wówczas do portu Rzym Fiumicino z Warszawy za 46 zł* (cena regularna 99 zł) REZERWUJ====> lub z Krakowa za 86 zł* (cena regularna 131 zł) REZERWUJ====>

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji- napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Transport lotniskowy 

Z/do centrum z obu lotnisk najłatwiej będzie się dostać liniami Terravision. Przejazd w obie strony to koszt 10 EUR (około 43 zł).

Bilet na mecz

Bilety na spotkanie dostępne są za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej AS Roma. Wejściówki można zakupić podając swoje dane, bez rejestracji, a zakupiony bilet otrzymamy drogą mailowo. Najtańsze bilety (wraz ze wszystkim opłatami) to koszt 25,75 EUR (ok. 113 zł) REZERWUJ====>

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Powrót

Powrót do kraju proponujemy dzień po spotkaniu 25.10, z portu Rzym-Ciampino dostaniemy się do Warszawy Modlin za 170 zł REZERWUJ====> oraz do Krakowa za 339 zł REZERWUJ====>

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji –napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Nocleg

Na jednodniowy pobyt proponujemy dwa obiekty noclegowe nieopodal stadionu. Pierwszy z nich to Da Alessia Per Dormire Al Coppede za 193 zł (97 zł/os/noc), inna możliwość to nocleg w By Grace za 221 zł (111 zł/os/noc).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne,  wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie

Mecz odbędzie się 24 października o 19:00 na Stadio Olimpico w Rzymie.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !