EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

EURO 2021: Szwecja-Polska już od 2632 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Zapraszamy na ostatnie grupowe spotkanie naszej reprezentacji. Liczymy, że starcie ze Szwecją nie będzie pożegnalną potyczką, a biało-czerwoni nie powielą sytuacji z trzech ostatnich mundiali i batalia z ekipą “Trzech koron” nie będzie standardowym meczem o honor. Zwycięstwo nad Szwedami nie będzie łatwe tym bardziej, że ostatnie zwycięstwo nad tym rywalem odnotowaliśmy w 1991 roku! Czy ta okrągła rocznica zostanie uczczona kompletem punktów podopiecznych Jerzego Brzęczka ? Pierwszy gwizdek na Dublin Arenie rozlegnie się 23 czerwca o godzinie 17.00 czasu lokalnego. Za przelot, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 2632 zł!

Przelot

Podróż do stolicy Irlandii rozpoczynamy 22 czerwca. Do Dublina dolecimy bezpośrednio z Warszawy Modlin za 403 zł REZERWUJ====> lub Krakowa za 567 zł REZERWUJ====>.

Powrót

Do tych samych lotnisk wrócimy 24 czerwca. Z Dublina do Warszawy Modlin i Krakowa wrócimy kolejno za 571 zł REZERWUJ====> i 671 zł REZERWUJ====>.

Transfer lotniskowy

Z portu lotniczego do centrum Dublina dojedziemy m.in. autobusami linii Terravision. Z powodu zbyt odległego terminu nie jest jeszcze znany rozkład jazdy. Obecnie bilety za przejazd w oba kierunki kosztują 14 EUR (ok. 63 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Bilety zakupimy za pośrednictwem rynku wtórnego. Najtańsza pojedyncza wejściówka kosztuje 205,79 EUR (ok. 927 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Baza noclegowa w pobliżu centrum nie należy do najtańszych dlatego oferujemy oddalony nieco ponad 3 km od stadionu The Abbey Hotel, w którym koszt dwudniowego noclegu dla jednej i dwóch osób wynosi 1484 zł (371 zł os./noc).

Alternatywnym rozwiązaniem jest pobyt w Albany House. Za nocleg w terminie 22-24 czerwca zapłacimy 1335 zł (ok. 334 zł os./noc).

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Pojedynek reprezentacji Polski i Szwecji zostanie rozegrany 23 czerwca o godzinie 17.00 czasu lokalnego na Dublin Arenie (Aviva Stadium).

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:  https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !

 

0 Komentarzy

Zostaw odpowiedź

XHTML: Możesz użyć tych tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>