EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

EURO 2021: Portugalia-Francja już od 1162 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Grupa F najbliższego Euro jest niewątpliwie istną “grupą śmierci”. Jej skład stanowią trzykrotni mistrzowie kontynentu – Niemcy oraz aktualny mistrz i wicemistrz Europy – Portugalia oraz Francja. My zapraszamy na bezpośrednie starcie dwóch ostatnich ekip, dla których będzie to powtórka z poprzedniego czempionatu. Co prawda faza turnieju powoduje, że stawka będzie zdecydowanie niższa niż w przypadku paryskiego finału, aczkolwiek niezależnie od skali, rywalizacja tych zespołów zawsze wywołuje wielkie emocje. Pierwszy gwizdek na Puskás Aréna w Budapeszcie rozlegnie się 23 czerwca o godzinie 21.00. Za przelot, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 1162 zł!

Przelot

Pobyt w stolicy Węgier planujemy w dniach 23-24 czerwca. Do Budapesztu dotrzemy bezpośrednio z Warszawy Okęcia. Za lot w obie strony zapłacimy 395 zł REZERWUJ====>.

Z innych miast dostępne są połączenia z przesiadką w stolicy naszego kraju. Koszt takiej podróży wynosi 600 zł z Krakowa REZERWUJ====>, 601 zł z Gdańska REZERWUJ====>, 601 zł z Poznania REZERWUJ====>, 603 zł z Lublina REZERWUJ====>, 603 zł z Rzeszowa REZERWUJ====>, 603 zł ze Szczecina REZERWUJ====>, 603 zł z Wrocławia REZERWUJ====> oraz 604 zł z Katowic REZERWUJ====>.

Transfer lotniskowy

Z portu lotniczego w Budapeszcie radzimy wsiąść do autobusu linii Terravision. Nim dojedziemy do stacji Budapest Keleti Railway Station, który jest oddalony niecałe 1,5 km od Puskás Aréna. Ze względu na zbyt odległy termin nie jest jeszcze znany dokładny rozkład jazdy.

Tańszą opcją jest skorzystanie z autobusu linii 100E i 200E oraz metro M3.

Bilet na mecz

Wejściówki tradycyjnie zakupimy na rynku wtórnym. Ceny wraz z opłatą manipulacyjną rozpoczynają się od 135,70 EUR (ok. 611 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

1,5 km od miejsca wydarzeń znajduje się Hotel Bristol Budapest, który oferuje jednodniowy nocleg w pokoju jedno i dwuosobowym ze śniadaniem za kolejno 353 zł oraz 366 zł (183 zł os./noc).

W podobnej odległości zlokalizowany jest trzygwiazdkowy Atlantic Hotel. Tutaj kwoty wliczając w to śniadanie kształtują się 274 zł dla jednej oraz 311 zł (155,5 zł os./noc) dla dwóch osób.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Rewanż za finał Euro 2016 pomiędzy Portugalią a Francją zostanie rozegrany na Puskás Aréna w Budapeszcie.

BUDAPEST - New Puskás Ferenc Stadium (67,889) - UEFA EURO 2020 | Page 39 | SkyscraperCity

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:  https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !

0 Komentarzy

Zostaw odpowiedź

XHTML: Możesz użyć tych tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>