EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

EURO 2021: Polska-Zwycięzca baraży już od 2370 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Po długiej przerwie powracamy do prezentowania naszych propozycji wyjazdów na mecze. Mimo niepokojących sygnałów małymi krokami świat piłki nożnej się ożywia i w związku z tym przedstawiamy ofertę wyjazdu na premierowe spotkanie reprezentacji Polski w ramach przyszłorocznego EURO 2021. Pierwszym rywalem będzie zwycięzca baraży ścieżki B, czyli ktoś z kwartetu: Bośnia i Hercegowina, Irlandia Północna, Słowacja lub Irlandia. Pierwszy gwizdek na Aviva Stadium w Dublinie rozlegnie się 14 czerwca o godzinie 17.00 czasu lokalnego. Za przelot, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 2370 zł!

Przelot

Do stolicy Irlandii dolecimy dzień przed meczem 13 czerwca bezpośrednio z Krakowa za 479 zł REZERWUJ====>, Warszawy za 491 zł REZERWUJ====> oraz Gdańska za 543 zł REZERWUJ====>.

Powrót

Lot powrotny planujemy na 15 czerwca. Do Warszawy Modlin (z przesiadką w Londyn Stansted) dotrzemy od 295 zł REZERWUJ====>, natomiast do Krakowa bezpośrednio za 662 zł REZERWUJ====>.

Transfer lotniskowy

Z portu lotniczego do centrum Dublina dojedziemy m.in. autobusami linii Terravision. Z powodu zbyt odległego terminu nie jest jeszcze znany rozkład jazdy. Obecnie bilety za przejazd w oba kierunki kosztują 14 EUR (ok. 63 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Wejściówki dostępne są za pośrednictwem rynku wtórnego. Ceny najtańszych biletów rozpoczynają się od 272 EUR (ok. 1224 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Proponujemy nocleg w dniach 13-15 czerwca w oddalonym niecałe 2 km od Aviva Stadium Leeson Inn Downtown. Za dwudniowy pobyt w pokoju dwuosobowym zapłacimy 618 zł (ok. 154,5 zł os./noc).

Alternatywną opcją może być Maples House Hotel. Koszt noclegu w pokoju jedno i dwuosobowym wynosi kolejno 684 zł oraz 618 zł (154,5 zł os./noc).

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Pierwszy mecz reprezentacji Polski w ramach EURO 2021 odbędzie się 14 czerwca o godzinie 17.00 czasu lokalnego na Aviva Stadium w Dublinie. Rywalem Biało-Czerwonych będzie ktoś z czwórki: Bośnia i Hercegowina, Irlandia Północna, Słowacja lub Irlandia.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:  https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !

0 Komentarzy

Zostaw odpowiedź

XHTML: Możesz użyć tych tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>