EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Euro 2021: II mecz ćwierćfinałowy już od 1977 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Nie ustajemy w propozycjach meczowych i dziś oferujemy wyjazd na II ćwierćfinał przyszłorocznych finałów Mistrzostw Europy. Mecz numer 46 turnieju zostanie rozegrany na Football Arena w Monachium (znana bardziej jako Allianz Arena) 2 lipca o godzinie 21.00. Za przelot, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 1977 zł!

Przelot

Wyjazd planujemy w dniach 2-3 lipca. Za lot do Monachium wraz z powrotem do kraju zapłacimy z Rzeszowa za 380 zł REZERWUJ====>, Poznania za 486 zł REZERWUJ====>, Krakowa za 545 zł REZERWUJ====>, Warszawy za 624 zł REZERWUJ====>, Katowic za 697 zł REZERWUJ====> oraz Gdańska za 716 zł REZERWUJ====>.

Transfer lotniskowy

Port lotniczy jest oddalony nieco ponad 30 km od centrum miasta. Odcinek ten pokonamy chociażby z firmą przewozową Lufthansa Express Bus. Autobusy kursują co 15 minut w godzinach 6.30 – 22.30 z lotniska oraz 05.15 – 20.00 z centrum. Koszt kursu w oba kierunki wynosi 17 EUR (ok. 76,5 zł) chyba, że bilety nabędziemy u kierowcy. W takim wypadku kwota wzrasta do 18 EUR (ok. 81 zł). Podróż do przystanku Munich Nord / Schwabing trwa 25 minut, natomiast do dworca głównego 45 minut.

Innym sposobem jest skorzystanie z kolejki podmiejskiej S-Bahn linii S1 oraz S8. Do stacji Marienplatz dojedziemy w czasie 40-50 minut. Koszt przejazdu nie należy jednak do najtańszych i wynosi 11,60 EUR (ok. 52 zł) dla osoby dorosłej oraz 1,40 EUR (ok. 7 zł) dla dzieci i młodzieży do lat 14. Dzieci poniżej 6 roku życia kursują za darmo.

Bilet na mecz

Wejściówki dostępne są na rynku wtórnym. Ceny biletów rozpoczynają się od 299,13 EUR (ok. 1347 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Niecałe 4 km od stadionu znajdziemy hotel the niu Loco, który oferuje nocleg w cenie 357 zł dla jednej oraz 395 zł dla dwóch osób (197,5 zł os./noc).

W podobnej odległości tyle, że od portu lotniczego w Monachium zlokalizowany jest Ramada by Wyndham München Airport. Koszt jednodniowego pobytu w pokoju jedno i dwuosobowym wynosi kolejno 581 zł oraz 536 zł (268 zł os./noc).

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

II mecz 1/4 finału Mistrzostw Europy zostanie rozegrany 2 lipca o godzinie 21.00 na Football Arena w Monachium.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:  https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !

0 Komentarzy

Zostaw odpowiedź

XHTML: Możesz użyć tych tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>