EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

EURO 2021: Chorwacja-Czechy już od 1237 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Zapraszamy na spotkanie aktualnych wicemistrzów świata z wicemistrzami Europy z 1996 roku, czyli na pojedynek reprezentacji Chorwacji z Czechami. Po mundialowym sukcesie, Chorwaci będą chcieli potwierdzić swoją siłę także na Starym Kontynencie. Z drugiej strony mamy naszych południowych sąsiadów, którzy nie dysponują takim pokoleniem jak miało to miejsce na wspomnianym Euro 96 czy 2004 i wyjście z grupy będzie raczej maksimum, jakie osiągną na przyszłorocznym turnieju. Mecz odbędzie się na Hampden Park w Glasgow, 18 czerwca o godzinie 17.00 czasu lokalnego. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy już od 1237 zł!

Przelot

Z racji niekorzystnych połączeń do Glasgow proponujemy wylot w dniu meczu do Edynburga z Warszawy Modlin za 285 zł REZERWUJ====>.

Powrót

Szkocję będziemy opuszczać z tego samego miasta, z którego wrócimy do Warszawy Modlin za 331 zł REZERWUJ====> oraz Katowic za 361 zł REZERWUJ====>.

Transfer lotniskowy

Z portu lotniczego w Edynburgu do centrum Glasgow dojedziemy z przewoźnikiem Megabus. Ceny za godzinny kurs rozpoczynają się od 3,60 GBP (ok. 18 zł). Ze względu na zbyt odległy termin nie jest jeszcze znany precyzyjny rozkład jazdy w interesującym nas czasie. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ====>.

Następnie sugerujemy skorzystanie ze szkockich kolei Scotrail, aby dotrzeć na Hampden Park (wysiadka na stacji Mount Florida). Po bardziej precyzyjne informacje odsyłamy Was TUTAJ====>.

Stagecoach 54021 SP07 CAU Megabus

Bilet na mecz

Tradycyjnie jedynym źródłem nabycia biletów jest rynek wtórny. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 113,07 EUR (ok. 509 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Proponujemy nocleg w terminie 18-19 czerwca w Euro Hostel Glasgow za 223 zł w pokoju dwuosobowym (111,5 zł os./noc).

Inną opcją może być wybór Brunswick Merchant City Hotel, w którym koszt jednodniowego pobytu dla jednej i dwóch osób wynosi 447 zł (223,5 zł os./noc).

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz grupy D pomiędzy Chorwatami i Czechami zostanie rozegrany 18 czerwca o godzinie 17.00 czasu lokalnego na Hampden Park w Glasgow.

stadium

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !

1 Komentarzy

Zostaw odpowiedź

XHTML: Możesz użyć tych tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>